Zdjęcie poglądowe

Impreza urodzinowa zooklub!

17 lipca w sobotę zapraszamy na wydarzenie z okazji 1 rocznicy naszego sklepu! Atrakcji na pewno nie zabraknie!

Zapraszamy wszystkich naszych klientów oraz tych, którzy mają zwierzęta, ale jeszcze naszymi klientami nie są.
Będą ciacha, promocje, zniżki i konkursy, próbki i degustacja karm. I wiele, wiele więcej! Zaproszenie dotyczy również Waszych zwierząt. Oczywiście tylko tych, których gwar, ruch i obecność innych zwierząt nie narażą na niepotrzebny stres.
Można będzie otrzymać bezpłatny identyfikator vetid z usługą całodobowej informacji telefonicznej. Będą też ciekawi goście.

Wydarzenie na facebooku

Zaproszeni goście

Inspektorat OTOZ

Inspektorzy OTOZ opowiedzą o ochronie zwierząt, o swojej pracy i tym dlaczego się tym zajmują.
Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt ma na celu ochronę zwierząt i poprawę ich losu. Mimo bardzo skromnego budżetu i niewielu wolontariuszy OTOZ Inspektorat Szczecin podejmuje liczne interwencje ratujące zwierzęta.
Na naszym wydarzeniu będzie można wspomóc finansowo lub rzeczowo szczeciński oddział.

Zoopsycholog

Pani Julia Stankiewicz - psycholog zwierząt odpowie na nurtujące Was pytania oraz udzieli bezpłatnie mini-konsultacji.

Pani Julia jest magistrem psychologii oraz psychologiem zwierząt. Prowadzi konsultacje behawioralne i treningi na terenie Szczecina oraz okolic. Oferuje prowadzenie terapii behawioralnych, podstawowych szkoleń oraz edukacja przewodników psów.

Lekarz weterynarii

W naszym spotkaniu weźmie również udział lek.wet Katarzyna Światłowska, która bezpłatnie udzieli porad dotyczących zdrowia i żywienia pupili.
Osoby chcące skorzystać proszone są o deklarowanie chęci wzięcia udziału w wydarzeniu na facebooku. Ze względu na ilość chętnych będą one miały pierwszeństwo.
Porady weterynaryjne będą udzielane od godziny 14:30.

Inne atrakcje

Konkursy

Tego dnia będziecie mogli wziąć udział w licznych konkursach. W rywalizacji będzie można startować wraz ze swoim psiakiem- pokaz komend, jak i indywidualnie sprawdzając swoją wiedzę na temat zwierząt i ich natury. Dla każdego uczęstnika i jego pupila przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody!

Degustacje i próbki

Dla Waszych pupili przygotowaliśmy liczne próbki oraz degustacje karm i przysmaków. Jesteśmy przekonani, że nawet najbardziej wybredny zwierzak w naszej ofercie znajdzie coś pysznego dla siebie a odwieczna zmora właścicieli niejadków nareszcie się skończy.

Promocje

W sobotę czeka na Was mnóstwo ciekawych promocji - będzie można kupić taniej ponad 200 różnych popularnych produktów. Od żwirków dla kotów po przysmaki dla psów. Produkty duże lub niewygodne w transporcie- będziemy mogli dostarczyć bezpłatnie tego samego dnia do Waszego domu.

Poczęstunek

Nie myślcie, że zapomnieliśmy o Was - opiekunach zwierzaków. Tego dnia nie zabraknie również słodkiego poczęstunku dla ludzi. Chcemy podziękować Wam za zaufanie jakim nas obdarzyliście w kwestii zdrowia i żywienia swoich zwierząt.

Bezpłatna identyfikacja

Na każdego odwiedzającego nasze wydarzenie czeka bezpłatny identyfikator vetid. To mała zawieszka przy obroży psa lub kota. Zawiera unikalny kod, instrukcję i numer na całodobową infolinię, która łączy bezpośrednio znalazcę z właścicielem zagubionego zwierzaka.

vetid to produkt dla każdego, kto ceni sobie wygodę, bezpieczeństwo i spokój swojego pupila. Z przeprowadzonych przez nas badań wynika, iż wprowadzenie bezpośredniego połączenia przez infolinię z właścicielem oraz dodanie 5 numerów kontaktowych, skróciło średni czas powrotu zaginionego zwierzęcia do domu z ok. 40 godzin do kilku-kilkudziesięciu minut.

Basen dla psów

W przypadku upału - przygotowaliśmy dla Was przewiewny namiot chroniący przed słońcem a dla psów oprócz świeżej i zimnej wody będzie dostępny nieduży basen napełniony wodą , w którym będą się mogły ochłodzić.

Promocje

Biofeed

Promocja karm Biofeed i Biofeed Euforia.
Do każdego zakupionego opakowania karm - drugie opakowanie za 10 zł ( w opakowaniach karm 2-10kg) -ceną promocyjną jest objęty produkt o takiej samej lub niższej cenie.

Wiejska Zagroda

Do każdego opakowania karmy dla psów 2 kg - puszka 400 gr gratis, 9 kg- dwie puszki 400 gr plus kość AlphaSpirit

Genesis

Do każdych dwóch opakowań karmy Genesis (2 kg) - piękne pudełko do przechowywania karmy (o wartości 38zł ) gratis

Trappers Hut

Mięsne słoiki z filetem w galaretce: 45% rabatu. Mięsne kabanosy (90% mięsa) - 40%

Cats Best

Cat’s Best Original to żwirek zbrylający, który wykorzystuje moc technologicznie ulepszonych aktywnych włókien drzewnych. Płyny i zapachy są szczególnie skutecznie wchłaniane i zamykane wewnątrz włókien do 7 krotności ich masy własnej. W promocji urodzinowej w cenach:
10L - 26.99zł
20L - 50.52zł
40L - 84.99zł

Pozostałe promocje

Oprócz wymienionych - przygotowaliśmy na nasze urodziny ponad 150 wyjątkowych grup produktowych w promocyjnych cenach!

Lokalizacja Jak dojechać

Dostawa w 3h!

Zainstaluj nasza aplikację - zamów z dostawą do domu tego samego dnia.

W aplikacji znajdziesz również przydatne rzeczy, w tym listę aktualnie pracujacych lekarzy weterynarii w Szczecinie.Wszystkie treści zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, reprodukcja lub dystrybucja części lub całości materiałów bez wyraźnej zgody właściciela jest ściśle zabronione i może prowadzić do konsekwencji prawnych.

GODZINY PRACY

9:00 - 19:00

SOBOTA

10:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA

883 901 501

SKLEP

91 885 31 31

Regulamin

Polityka