Zdjęcie poglądowe

Nowa siedziba lecznicy

W nowej siedzibie, z większą przestrzenią i pełnym zakresem usług, lecznica weterynaryjna Na Zielonym Wzgórzu otwiera swoje drzwi, by zapewnić najwyższe standardy opieki dla wszystkich zwierząt - małych i dużych. Położona od dzisiaj przy ulicy Nowowiejskiej 1D lecznica, kusi nie tylko nowoczesnym sprzętem i kompetentnym personelem, ale także nietypowym, różowym wystrojem wnętrz. Oto, czego można oczekiwać od tej innowacyjnej placówki.

Dzisiejsze otwarcie lecznicy weterynaryjnej Na Zielonym Wzgórzu w nowej siedzibie przy ul. Nowowiejskiej 1D, przyciągnęło tłumy mieszkańców i ich pupili. Znana z dbałości o najwyższe standardy opieki nad zwierzętami lecznica, po przenosinach oferuje swoim podopiecznym jeszcze więcej przestrzeni i możliwości.

Przestronna, wygodna poczekalnia, dwa gabinety przyjęć oraz duża, doskonale wyposażona sala zabiegowa to tylko niektóre z nowości, które znalazły się w tej nowoczesnej placówce. Do dyspozycji zwierząt i ich właścicieli jest także specjalnie wydzielony szpital, gwarantujący kompleksową opiekę 24 godziny na dobę.

Interesującym detalem, który od razu rzuca się w oczy, jest nietypowy wystrój wnętrza. Lecznica Na Zielonym Wzgórzu postawiła na delikatne odcienie różu, które, jak twierdzi zarząd placówki, mają zapewnić przyjemną atmosferę zarówno dla zwierząt, jak i ich właścicieli - nawet dla brodatych twardzieli.

Lecznica oferuje szeroki zakres usług - od podstawowych badań takich jak RTG, USG, do zaawansowanych badań laboratoryjnych wykonywanych na miejscu. Ponadto, na terenie placówki dostępne są trzy inkubatory oraz wiele innych udogodnień. Przyjmowane są tu wszystkie zwierzęta - z wyjątkiem tych największych jak słonie, żyrafy czy hipopotamy, które niestety, ze względu na rozmiary, nie zmieściłyby się w budynku.

Otwarcie lecznicy Na Zielonym Wzgórzu to niewątpliwie znaczący krok naprzód w dziedzinie lokalnej opieki weterynaryjnej, dający nadzieję na jeszcze lepsze, profesjonalne wsparcie dla naszych czworonożnych przyjaciół.

Nasza relacja byłaby niepełna bez oddania zasług dla personelu lekarskiego i pomocniczego, który jest nieodzownym elementem tego miejsca. Zespół Na Zielonym Wzgórzu to fachowcy w swojej dziedzinie - kompetentni, uczynni i przygotowani w stopniu dalece wykraczającym poza normalne ramy. Słowo pomocny nabiera tutaj zupełnie nowego znaczenia, stając się synonimem profesjonalizmu i troski o dobro zwierząt. Bez wątpienia, takie zaangażowanie przyczynia się do podtrzymania wysokich standardów opieki, które lecznica Na Zielonym Wzgórzu uczyniła swoim priorytetem.

Nowy adres lecznicy:

Przychodnia weterynaryjna Na zielonym wzgórzu sp z o.o.
ul. Nowowiejska 1D (wejście od ul Koralowej)
Bezrzecze (Szczecin)
tel: 693 352 904

godziny otwarcia:
pn-pt 10-18

Zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać powiadomienia o nowościach i promocjach tylko dla subskrybentów!

Dziękujemy! Twój adres email został dopisany do naszej bazy danych.

Dostawa w 3h!

Zainstaluj nasza aplikację - zamów z dostawą do domu tego samego dnia.

W aplikacji znajdziesz również przydatne rzeczy, w tym listę aktualnie pracujacych lekarzy weterynarii w Szczecinie.Wszystkie treści zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, reprodukcja lub dystrybucja części lub całości materiałów bez wyraźnej zgody właściciela jest ściśle zabronione i może prowadzić do konsekwencji prawnych.

GODZINY PRACY

9:00 - 19:00

SOBOTA

10:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA

883 901 501

SKLEP

91 885 31 31

Regulamin

Polityka