Zdjęcie poglądowe
Uwaga, wysokie temperatury!
Sprawdź lokalną prognozę pogody

Karma Boomerang - w bezpłatnej dostawie

Hipoalergiczna karma Boomerang bez dodatku zbóż to odpowiedzialny i zdrowy wybór dla Twojego pupila niezależnie od jego wieku czy rasy.
Karma zawiera świeże mięso, zdrowe źródła węglowodanów, dodatki wspierające prawidłowe funkcjonowanie organizmu, świeże warzywa, owoce i suplementy to istota składów karmy Boomerang. Błyskawiczna i bezpłatna dostawa karmy Boomerang w Szczecinie.

Podstawowymi założeniami marki Boomerang są wybór najlepszych dostawców składników, brak dodatku zbóż oraz staranne przygotowanie formuły. Receptura karm jest bogata w białko pochodzące z przebadanego mięsa najlepszej jakości. Każda formuła zawiera minimum 50% czystego mięsa. Brak dodatku zbóż eliminuje ryzyko wystąpienia alergii pokarmowych i problemów trawiennych. Cenny błonnik zawarty w owocach i warzywach dodanych do składu dba wspomaga układ pokarmowy co skutkuje lepszym trawieniem oraz wspiera prawidłowe wydalanie.

Receptura każdej z karm jest stworzona pod okiem specjalistów, którzy dbają o prawidłowy stosunek składników dla jak największych korzyści z jej spożywania. Prebiotyki MOS i FOS wspierają trawienie. Ze względu na zawartość witamin i mikroelementów zdrowy zwierzak nie potrzebuje dodatkowej suplementacji podczas żywienia karmą Boomerang. Siemię lniane w psiej formule dba o florę bakteryjną jelit oraz zapewnia zdrowy wygląd sierści i skóry. Wszystkie te składniki zamknięte są w krokietach z myślą o radości i zdrowiu Twojego pupila.
Monoproteinowe receptury są stworzone z myślą o zwierzakach cierpiących na nietolerancje i alergie pokarmowe. Sprawdzą się też u czworonogów z wrażliwym układem pokarmowym.

Karmy dla psów

Wołowina Angus

Karma o wielkości krokieta 14mm przeznaczona dla dorosłych psów. Formuła monoproteinowa, bezzbożowa, konserwowana naturalnie przy użyciu wyciągu z rozmarynu. Zawiera świeżo przygotowaną wołowinę z bydła rasy Angus.

Jagniecina

Karma o wielkości krokieta 8mm przeznaczona dla dorosłych psów małych ras. Formuła monoproteinowa, bezzbożowa, konserwowana przy użyciu wyciągu z rozmarynu. Nie zawiera sztucznych barwników, polepszaczy ani konserwantów. Zawiera świeżo przygotowaną jagnięcinę.

Indyk z kaczką

Karma o wielkości krokieta 8mm przeznaczona dla szczeniąt małych ras. Formuła jest bezzbożowa, konserwowana przy użyciu wyciągu z rozmarynu. Nie zawiera sztucznych dodatków ani barwników. Do składu dodany został kompleks wspierający stawy w trosce o prawidłowy rozwój szczeniąt. Zawiera świeżo przygotowanego indyka oraz kaczkę.

Kaczka

Karma o wielkości krokieta 14mm przeznaczona dla dorosłych psów. Formuła monoproteinowa, bezzbożowa, konserwowana przy użyciu wyciągu z rozmarynu. Nie zawiera sztucznych barwników, polepszaczy ani konserwantów. Zawiera świeżo przygotowaną kaczkę.

Łosoś

Karma o wielkości krokieta 13mm przeznaczona dla szczeniąt dużej rasy. Formuła monoproteinowa, bezzbożowa, konserwowana przy użyciu wyciągu z rozmarynu. Nie zawiera sztucznych barwników, polepszaczy ani konserwantów. Do składu dodany został kompleks wspierający stawy w trosce o prawidłowy rozwój szczeniąt. Zawiera świeżo przygotowanego łososia.

Jeleń z łososiem

Karma o wielkości krokieta 14mm przeznaczona dla dorosłych psów. Formuła bezzbożowa, konserwowana przy użyciu wyciągu z rozmarynu. Nie zawiera sztucznych barwników, polepszaczy ani konserwantów. Zawiera świeżo przygotowanego jelenia oraz suszonego łososia.

Łosoś z pstrągiem

Karma o wielkości krokieta 20mm przeznaczona dla dorosłych psów dużych ras. Formuła bezzbożowa, konserwowana przy użyciu wyciągu z rozmarynu. Nie zawiera sztucznych barwników, polepszaczy ani konserwantów. Do składu dodany został kompleks wspierający stawy w trosce o prawidłowe funkcjonwanie stawów u dużych psów. Zawiera świeżo przygotowanego łososia oraz pstrąga.

Indyk Light

Karma o wielkości krokieta 14mm przeznaczona dla dorosłych psów będących na diecie. Formuła monoproteinowa, bezzbożowa, konserwowana przy użyciu wyciągu z rozmarynu. Nie zawiera sztucznych barwników, polepszaczy ani konserwantów. Do składu dodany został kompleks wspierający stawy w trosce o prawidłowe funkcjonwanie stawów u psów ze skłonnością do nadwagi. Zawiera świeżo przygotowanego indyka.

Jagnięcina

Karma o wielkości krokieta 14mm przeznaczona dla dorosłych psów. Formuła monoproteinowa, bezzbożowa, konserwowana przy użyciu wyciągu z rozmarynu. Nie zawiera sztucznych barwników, polepszaczy ani konserwantów. Zawiera świeżo przygotowaną jagnięcinę.

Dostawa w 3h!

Zainstaluj nasza aplikację - zamów z dostawą do domu tego samego dnia.

W aplikacji znajdziesz również przydatne rzeczy, w tym listę aktualnie pracujacych lekarzy weterynarii w Szczecinie.Wszystkie treści zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, reprodukcja lub dystrybucja części lub całości materiałów bez wyraźnej zgody właściciela jest ściśle zabronione i może prowadzić do konsekwencji prawnych.

GODZINY PRACY

9:00 - 19:00

SOBOTA

10:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA

883 901 501

SKLEP

91 885 31 31

Regulamin

Polityka