Zdjęcie poglądowe
kongresbehawiorystyczny.pl
Uwaga, wysokie temperatury!
Sprawdź lokalną prognozę pogody

XVI Ogólnopolska Konferencja Behawioryzmu

2023-11-25
09:05
429,27-798,27 zł

online

Tegoroczna edycja Kongresu Behawiorystycznego dotyczyć będzie kociej komunikacji. Dowiesz się między innymi jak interpretować kocie zachowania i sygnały werbalne i niewerbalne, czy jak węch wpływa na kocie zachowania.


Cztery prelegentki: Tech. wet. Małgorzata Biegańska-Hendryk, Magdalena Nykiel, Katarzyna Wawryniuk i Tech. wet. Agnieszka Cholewiak-Góralczyk poprowadzą nas przez meandry kociej psychiki.

W czterech modułach dowiesz się między innymi jak rozmawiać z kotem, oraz jak radzić sobie z kocią agresją- jak odczytywać kocie sygnały i jak szybko na nie reagować. Zrozumiemy dlaczego tak ciężko jest ludziom zrozumieć kocią zabawę i co stoi za jej złożonością i skomplikowaniem, a także dowiemy się dlaczego zabawy węchowe są równie ważne u kotów co u psów.

Po zakończeniu wszystkich czterech modułów prelegentki w panelu dyskusyjnym którego głównym tematem będzie komunikacja kotów- podejście interdyscyplinarne

Dla osób które wykupią również dostęp do jednego lub dwóch warsztatów konferencja będzie miała swoją kontynuację:
26.11.2023 tech. wet Agnieszka Cholewiak-Góralczyk wyjaśni jaką rolę w kociej terapii behawioralnej ma zoofarmakognozja oraz przedstawi praktyczne przykłady zastosowania jej.
27.11.2023 Tech. wet. Małgorzata Biegańska-Hendryk wyjaśni natomiast jaką rolę pełni zabawa w kocim świecie. Przedstawi przykłady efektywnej zabawy z kotem, tworzącej tym samym więź między mruczkiem a jego opiekunem.

Zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać powiadomienia o nowościach i promocjach tylko dla subskrybentów!

Dziękujemy! Twój adres email został dopisany do naszej bazy danych.

Dostawa w 3h!

Zainstaluj nasza aplikację - zamów z dostawą do domu tego samego dnia.

W aplikacji znajdziesz również przydatne rzeczy, w tym listę aktualnie pracujacych lekarzy weterynarii w Szczecinie.Wszystkie treści zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, reprodukcja lub dystrybucja części lub całości materiałów bez wyraźnej zgody właściciela jest ściśle zabronione i może prowadzić do konsekwencji prawnych.

GODZINY PRACY

9:00 - 19:00

SOBOTA

10:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA

883 509 309

SKLEP

91 885 31 31

Regulamin

Polityka