Zdjęcie poglądowe
animaliaszkolenia
Uwaga, wysokie temperatury!
Sprawdź lokalną prognozę pogody

Jak bawić się z kotem

2023-10-08
10:00
109 - 179 zł

online

Webinar, na którym prelegentką będzie Katarzyna Ebbig, jest dedykowany wszystkim opiekunom kotów, hodowcom, technikom weterynarii oraz osobom pracującym z kotami


Katarzyna Ebbig, prowadząca webinar, jest miłośniczką zwierząt, a zwłaszcza kotów. Od 2019 roku rozwija markę Omruczane, która powstała jako firma petstitterska, ale obecnie pomaga opiekunom kotów nie tylko podczas ich nieobecności, ale również przy zmianie diety, wprowadzaniu żywienia metodą BARF czy w przypadku problemów behawioralnych.

Co oferuje webinar? Przede wszystkim najlepszą atmosferę, ponieważ tylko w takiej można efektywnie się uczyć. Zaczerpniecie bezcennej wiedzy, przekazanej w sposób klarowny i przystępny. Każdy uczestnik dostanie dyplom ukończenia szkolenia, tak by można było udokumentować swoją wiedzę. Dla osób które lubią sobie utrwalić nowo poznany temat- nagranie będzie dostępne przez 14 dni

Program szkolenia:

  • Po co bawić się z kotem?
  • Czym jest łańcuch łowiecki i jak go realizować.
  • Najczęstsze błędy w zabawie.
  • Zabawa dla opornych - co zrobić, gdy kot nie chce się bawić.
  • Urozmaicenia zabawy.
  • Aspekty behawioralne zabawy z kotem.


Szkolenie odbędzie się w formie webinaru online. Każdy uczestnik otrzyma link i wskazówki dotyczące uczestnictwa na 2-3 dni przed rozpoczęciem transmisji.

Dostawa w 3h!

Zainstaluj nasza aplikację - zamów z dostawą do domu tego samego dnia.

W aplikacji znajdziesz również przydatne rzeczy, w tym listę aktualnie pracujacych lekarzy weterynarii w Szczecinie.Wszystkie treści zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, reprodukcja lub dystrybucja części lub całości materiałów bez wyraźnej zgody właściciela jest ściśle zabronione i może prowadzić do konsekwencji prawnych.

GODZINY PRACY

9:00 - 19:00

SOBOTA

10:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA

883 901 501

SKLEP

91 885 31 31

Regulamin

Polityka