Zdjęcie poglądowe
Uwaga, wysokie temperatury!
Sprawdź lokalną prognozę pogody

Vitopar Szczecin

Vitopar natychmiast neutralizuje lub eliminuje odór bez użycia składników maskujących lub niebezpiecznych utleniaczy chemicznych. W Szczecinie dostaniesz go w 3 godziny od zamówienia.


Jeśli szukasz sposobu na szybkie i skuteczne usunięcie nieprzyjemnych zapachów, nasz biologiczny neutralizator zapachów vitopar jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Został opracowany z wykorzystaniem naturalnych bakterii saprofitycznych i enzymów, które są skuteczne w eliminowaniu zapachów pochodzenia organicznego, takich jak mocz, kał i inne pozostałości zwierzęce. Działanie produktu jest natychmiastowe, a efekt utrzymuje się długotrwale, nie wymaga stosowania maskujących składników czy niebezpiecznych utleniaczy chemicznych. vitopar jest bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska, a do tego nie pozostawia plam ani nie odbarwia tkanin. Można go stosować na różnego rodzaju powierzchnie, w tym tkaninowe, skórzane i lakierowane oraz dywany, a nawet w obecności zwierząt. Zaufaj skuteczności naszego biologicznego neutralizatora zapachów vitopar i ciesz się przyjemnym zapachem w swoim domu lub miejscu pracy.

Gdzie kupić w Szczecinie

Sklep zoologiczny Zooklub
Aleja Leszczynowa 19
Szczecin

Lub zamów z bezpłatną dostawą w Szczecinie - dowieziemy w dniu zamówienia!


Dostawa w 3h!

Zainstaluj nasza aplikację - zamów z dostawą do domu tego samego dnia.

W aplikacji znajdziesz również przydatne rzeczy, w tym listę aktualnie pracujacych lekarzy weterynarii w Szczecinie.



Wszystkie treści zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, reprodukcja lub dystrybucja części lub całości materiałów bez wyraźnej zgody właściciela jest ściśle zabronione i może prowadzić do konsekwencji prawnych.

GODZINY PRACY

9:00 - 19:00

SOBOTA

10:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA

883 901 501

SKLEP

91 885 31 31

Regulamin

Polityka