Zdjęcie poglądowe
Uwaga, wysokie temperatury!
Sprawdź lokalną prognozę pogody

Super Benek Szczecin

Kocia toaleta zawsze czysta i pachnąca- ze żwirkami Super Benek dostępnymi w sklepie Zooklub w pełnym asortymencie, oraz w bezpłatnej dostawie na terenie Szczecina


Firma Certech- producent żwirów do kuwety Super Benek- ma dla Was pełną game swoich produktów, które mają za zadanie dbać o czystość w kuwecie Waszego mruczka. W ich ofercie znajdziecie nie tylko żwirki bentonitowe różnej granulacji i o różnym zapachu. Znajdziecie tu również żwirki silikonowe i kukurydziane- drobne, grube, pachnące morską bryzą, lub zielonym lasem. Każdy właściciel kota znajdzie w asortymencie Super Benka coś dla siebie. Nie odpowiada ci klasyczna oferta zapachowa?- to też nie jest problem! Wypróbuj neutralizator zapachow kociej kuwety- sypki lub w proszku, biodegradowalny, bentonitowy, silikonowy, o zapachu owoców lub aloesu- setki produktów, tysiące możliwości.


Dostawa w 3h!

Zainstaluj nasza aplikację - zamów z dostawą do domu tego samego dnia.

W aplikacji znajdziesz również przydatne rzeczy, w tym listę aktualnie pracujacych lekarzy weterynarii w Szczecinie.Wszystkie treści zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, reprodukcja lub dystrybucja części lub całości materiałów bez wyraźnej zgody właściciela jest ściśle zabronione i może prowadzić do konsekwencji prawnych.

GODZINY PRACY

9:00 - 19:00

SOBOTA

10:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA

883 901 501

SKLEP

91 885 31 31

Regulamin

Polityka