Zdjęcie poglądowe
Uwaga, wysokie temperatury!
Sprawdź lokalną prognozę pogody

Raw Paleo Szczecin

Raw paleo - mokre i suche karmy monoproteinowe dla psów i kotów. Dostępna w sklepie Zooklub Szczecin w pełnym asortymencie.


Raw Paleo firmy VetExpert to seria mokrych i suchych karm mono- i duoproteinowych stworzonych we współpracy z najlepszymi weterynarzami. Mięso i warzywa użyte do produkcji są starannie wyselekcjonowane, a następnie rozdrabniane oraz ugotowane tak by straciły jak najmniej składników odżywczych. Obojętnie jakiego smaku nie wybierzecie- każdy ma dodatek FOS i MOS- które przywracają równowagę w pracy jelit, ograniczają wzdęcia i sprawiają ze karma dużo lepiej przyswaja się w końcowym odcinku układu pokarmowego. Chondroprotekcyjne składniki wspomagają budowę stawów, a olej z łososia i obecne w nim omega 3 działa przeciwzapalnie i sprawia ze okrywa włosowa jest miękka błyszcząca i nie wypada. Formuła mono- bądź duoproteinowa zapobiega odczynom alergicznym, pozwala na przeprowadzenie diety eliminacyjnej i niweluje niepożądany alergen ze zwieręcej diety.

Zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać powiadomienia o nowościach i promocjach tylko dla subskrybentów!

Dziękujemy! Twój adres email został dopisany do naszej bazy danych.

Dostawa w 3h!

Zainstaluj nasza aplikację - zamów z dostawą do domu tego samego dnia.

W aplikacji znajdziesz również przydatne rzeczy, w tym listę aktualnie pracujacych lekarzy weterynarii w Szczecinie.

Nasz sklep Jak dojechaćWszystkie treści zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, reprodukcja lub dystrybucja części lub całości materiałów bez wyraźnej zgody właściciela jest ściśle zabronione i może prowadzić do konsekwencji prawnych.

GODZINY PRACY

9:00 - 19:00

SOBOTA

10:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA

883 509 309

SKLEP

91 885 31 31

Regulamin

Polityka