Zdjęcie poglądowe
Uwaga, wysokie temperatury!
Sprawdź lokalną prognozę pogody

Paka Zwierzaka Szczecin

Paka Zwierzaka to doskonała mokra karma idealna dla psów w każdym wieku i każdej wielkości. Bez szkodliwych dodatków czy konserwantów- spróbuj sam- kup teraz stacjonarnie w sklepie Zooklub Szczecin, lub zamów z bezpłatną dostawą


Paka Zwierzaka to doskonały wybór, aby zadbać o zdrowie i zadowolenie Twojego pupila. Firma korzysta z wysokiej jakości, naturalnych składników, aby dostarczyć Twojemu psu niezbędnych białek, witamin i minerałów. Ich produkty są wolne od sztucznych dodatków i konserwantów. Formuły karm Paka Zwierzaka są opracowywane przez specjalistów w dziedzinie żywienia psów, aby dostarczyć odpowiedniej ilości białka, tłuszczów, węglowodanów, witamin i minerałów dla każdego etapu życia psa.
Karmy Paka Zwierzaka dostępne są w różnych smakach, które z pewnością przypadną do gustu Twojemu psu. Możesz wybierać spośród wielu smaków, a co ważne- wszystkie są monoproteinowe, co oznacza ze wewnątrz jest tylko jedno źródło białka zwierzęcego.
Zadbaj o zdrowie i samopoczucie swojego psa, wybierając karmę Paka Zwierzaka. Sprawdź ofertę w najbliższym sklepie zoologicznym lub poszukaj dostępności online, aby przekonać się, jak bardzo Twój pies doceni tę wyjątkową karmę.

Gdzie kupić

Sklep zoologiczny Zooklub
Ul. Leszczynowa 19
Szczecin


Dostawa w 3h!

Zainstaluj nasza aplikację - zamów z dostawą do domu tego samego dnia.

W aplikacji znajdziesz również przydatne rzeczy, w tym listę aktualnie pracujacych lekarzy weterynarii w Szczecinie.Wszystkie treści zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, reprodukcja lub dystrybucja części lub całości materiałów bez wyraźnej zgody właściciela jest ściśle zabronione i może prowadzić do konsekwencji prawnych.

GODZINY PRACY

9:00 - 19:00

SOBOTA

10:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA

883 901 501

SKLEP

91 885 31 31

Regulamin

Polityka