Zdjęcie poglądowe
Uwaga, wysokie temperatury!
Sprawdź lokalną prognozę pogody

KONG Szczecin

KONG to solidne, certyfikowane zabawki dla Waszych pupili możecie kupić w naszym sklepie Zooklub w Szczecnie


KONG to amerykańska marka zabawek dla psów i kotów. Stała się najbardziej znana dzięki swojemu sztandarowemu produktowi- klasyczna zabawka KONG ma kształt bałwana, oraz dwie dziury, na szczycie i od spodu. Głównym celem tej zabawki jest zajęcie psa- do większej dziury wkładamy smakołyki lub pastę- mniejsza zapobiega zassaniu psiego języka do środka- KONGa wypełnionego np ciastkami, podajemy czworonożnemu przyjacielowi, dając mu tym samym długie godziny intensywnego treningu umysłowego i wyciszenia. Klasyczny KONG jest zrobiony z nietoksycznej wytrzymałej gumy, oraz dostępny w kilku różnych twardościach, oraz wielkościach. Oprócz klasycznej zabawki-gruszki, firma KONG ma w swojej ofercie również szarpaki, freesbie, piłki czy maskotki- wszystko to wykonane z wytrzymałych materiałów, z wysoką dbałością o szczegóły- tak by Wasi milusińscy mogli z tych zabawek korzystać długo i bezpiecznie.

Certyfikowany sklep

Nasz sklep jako jeden z pierwszych w Polsce został Certyfikat Autoryzowanego Sprzedawcy KONG.

Firma KONG w trosce o bezpieczeństwo i komfort zwierząt od pewnego czasu cywilizuje ten segment rynku udzielając stosownych certyfikatów sklepom, które przestrzegają zasad ustalonych przez producenta. Autoryzowane sklepy mają dostęp do szkoleń w centrum treningowym KONG, by móc zaoferować Państwu i Waszym pupilom jeszcze lepsze usługi i doradztwo


Dostawa w 3h!

Zainstaluj nasza aplikację - zamów z dostawą do domu tego samego dnia.

W aplikacji znajdziesz również przydatne rzeczy, w tym listę aktualnie pracujacych lekarzy weterynarii w Szczecinie.Wszystkie treści zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, reprodukcja lub dystrybucja części lub całości materiałów bez wyraźnej zgody właściciela jest ściśle zabronione i może prowadzić do konsekwencji prawnych.

GODZINY PRACY

9:00 - 19:00

SOBOTA

10:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA

883 901 501

SKLEP

91 885 31 31

Regulamin

Polityka