Zdjęcie poglądowe
RealAKP
Uwaga, wysokie temperatury!
Sprawdź lokalną prognozę pogody

Flexadin Szczecin

Flexadin- innowacja w dbaniu o zdrowe stawy zwierząt towarzyszących, już od dzisiaj do kupienia na Zooklub, z bezpłatną dostawą na terenie Szczecina i stacjonarnie.


flexadin- nowość od francuskiej firmy Vetoquinol, to innowacja w dziedzinie dbania o stawy psów i kotów w różnych stadiach rozwoju. Przygotowany bezpośrednio do podania- w formie smacznych kąsków, wypełniony po brzegi niezdenaturowanym kolagenem typu II (UC-II®), dostarcza niezbędnego i kluczowego składnika wspierającego zdrową chrząstkę stawową. Prócz tego- w składzie znajdziemy masę innych doskonałej jakości suplementów takich jak kwasy Omega-3, czy witaminę E.
Bez różnicy czy masz szczeniaczka, kocię czy psiego lub kociego seniora- flexadin jest dla zwierzęcia w każdym wieku- pomagając chronić zwierzęce stawy od małego.

Zamów i przekonaj się sam, w bezpłatnej dostawie na terenie Szczecina, oraz stacjonarnie na ul. Leszczynowej 19.

Zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać powiadomienia o nowościach i promocjach tylko dla subskrybentów!

Dziękujemy! Twój adres email został dopisany do naszej bazy danych.

Dostawa w 3h!

Zainstaluj nasza aplikację - zamów z dostawą do domu tego samego dnia.

W aplikacji znajdziesz również przydatne rzeczy, w tym listę aktualnie pracujacych lekarzy weterynarii w Szczecinie.Wszystkie treści zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, reprodukcja lub dystrybucja części lub całości materiałów bez wyraźnej zgody właściciela jest ściśle zabronione i może prowadzić do konsekwencji prawnych.

GODZINY PRACY

9:00 - 19:00

SOBOTA

10:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA

883 509 309

SKLEP

91 885 31 31

Regulamin

Polityka