Zdjęcie poglądowe

Zbiórka darów dla OTOZ

Twój pies czy kot z czegoś nie korzysta lub coś przestało mu smakować? Nie wyrzucaj! Przekaż to na OTOZ, którego Inspektorzy codziennie interweniują i pomagają zwierzętom. To co Twojemu pupilowi jest niepotrzebne - może uratować życie albo polepszyć byt innemu zwierzęciu.

Każdemu właścicielowi psa czy kota z biegiem czasu zostają w domu nie zjedzone karmy, nietrafione zabawki czy akcesoria, przysmaki, które przestały już smakować.

Zamiast je wyrzucać przynieś do naszego punktu zbiórki w sklepie zoologicznym przy ul. Leszczynowa 19. Przekażemy je na rzecz OTOZ Animals Inspektorat Szczecin - aby mogli pomagać tym zwierzętom, które nie mają domów i troskliwych opiekunów.
Dla osób chcących wesprzeć zwierzęta w inny sposób informujemy ze istnieje możliwość wykupienia Vouchera zakupowego i przekazania go wybranej organizacji.

Rzeczy można przynosić codziennie od godziny 9 do 19. Soboty od 10-16.

Sklep Zooklub Jak dojechać

Dostawa w 3h!

Zainstaluj nasza aplikację - zamów z dostawą do domu tego samego dnia.

W aplikacji znajdziesz również przydatne rzeczy, w tym listę aktualnie pracujacych lekarzy weterynarii w Szczecinie.Wszystkie treści zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, reprodukcja lub dystrybucja części lub całości materiałów bez wyraźnej zgody właściciela jest ściśle zabronione i może prowadzić do konsekwencji prawnych.

GODZINY PRACY

9:00 - 19:00

SOBOTA

10:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA

883 901 501

SKLEP

91 885 31 31

Regulamin

Polityka