Zdjęcie poglądowe
Uwaga, wysokie temperatury!
Sprawdź lokalną prognozę pogody

Zakupy w czasie kryzysu

Inflacja, recesja, podwyżki opłat nieubłaganie zjadające nasze pensje. Ceny artykułów zoologicznych i karm idą mocno w górę. Jak sobie poradzić w tej sytuacji?

Mamy okazję zaobserwować od przynajmniej kilku miesięcy klientów szukających niższych półek cenowych i tańszych karm by spiąć budżet. Wiele osób wynajmuje mieszkania lub płaci kredyty i raty. Często stają przed dylematem w sklepie wobec rosnących cen karm.

By nieco ułatwić zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszego asortymentu karmy niższych półek (ale nie najniższych - tylko takich, które naszym zdaniem mogą przez jakiś czas być podawane zwierzętom bez uszczerbku na ich zdrowiu).

Pobierz aplikację
W najbliższej przyszłości w naszej ofercie znajdziecie więc karmy i marki karm, których wcześniej nie mieliśmy.
Sami wiemy że nie zawsze możemy zaoferować naszym zwierzętom tego na co zasługują, dlatego tymczasowe obniżenie jakości kupowanych przez Was karm nie spowoduje naszych negatywnych komentarzy.

Zapraszamy na zakupy w aplikacji - za kilka dni wprowadzimy towar, który mamy już w magazynie a którego nie zdążyliśmy jeszcze przyjąć :)

Dostawa w 3h!

Zainstaluj nasza aplikację - zamów z dostawą do domu tego samego dnia.

W aplikacji znajdziesz również przydatne rzeczy, w tym listę aktualnie pracujacych lekarzy weterynarii w Szczecinie.Wszystkie treści zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, reprodukcja lub dystrybucja części lub całości materiałów bez wyraźnej zgody właściciela jest ściśle zabronione i może prowadzić do konsekwencji prawnych.

GODZINY PRACY

9:00 - 19:00

SOBOTA

10:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA

883 901 501

SKLEP

91 885 31 31

Regulamin

Polityka