Zdjęcie poglądowe
Uwaga, wysokie temperatury!
Sprawdź lokalną prognozę pogody

Uwaga Konkurs!

Podzielcie się z nami swoimi historiami i przemyśleniami na temat tego czego nauczyło Was wspólne życie z pupilami. Na najlepiej ocenione komentarze czekają atrakcyjne nagrody!

Zasady

• Polub i udostępnij post konkursowy na swojej tablicy (publicznie)
• Polub naszą stronę na facebooku Sklep zoologiczny - Zooklub – Vetopedia
• Oznacz w komentarzu trzech znajomych
• Napisz jak Twoje życie zmieniło się odkąd masz zwierzaka oraz czego Cię nauczył

Konkurs trwa do 30 sierpnia, a wygrywają osoby z największą liczbą reakcji (np. polubień, serduszek itd.) pod swoim komentarzem. Zaangażuj więc swoich znajomych i zbieraj jak najwięcej interakcji! Wyniki konkursu zostaną podane nie później niż 7 dni po zakończeniu zabawy w oddzielnym poście na Facebooku.

Nagrody:

1 miejsce- voucher 100 zł.
2 i 3 miejsce- voucher 50 zł.
Vouchery do wykorzystania w naszym sklepie stacjonarnym!

Regulamin:

1. Konkurs organizowany jest przez Sklep Zoologiczny Zooklub – Vetopedia znajdujący się przy alei Leszczynowa 19 w Szczecinie. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez portal Facebook, przez co serwis Facebook jest zwolniony z odpowiedzialności przez każdego Uczestnika Konkursu. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook, Inc.
2. Konkurs lokalny dla osób ze Szczecina i okolic ze względu na fakt realizacji vouchera stacjonarnie.
3. Konkurs trwa tylko i wyłącznie pod poniższym postem od momentu jego publikacji do 30.08.2021 do godziny 23:59.
4. Jeśli osoba z największą liczbą reakcji pod komentarzem nie spełni jednego z pozostałych warunków (np. nie oznaczy znajomych) nie zostanie zwycięzcą. W takim wypadku zwycięzcą zostaje osoba z kolejno największą iiczbą interakcji.
5. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu art. 2 ust. 1 ustawy o grach hazardowych z dnia 19.11.2009 r. (Dz.U. z 2020 r. poz. 2094 późn. zm.) i nie podlega regulacjom zawartym w ww. ustawie i rozporządzeniach wykonawczych do tej ustawy.
6. Z udziału w Konkursie wyłączeni są pracownicy Organizatora oraz ich wstępni i zstępni.

Dostawa w 3h!

Zainstaluj nasza aplikację - zamów z dostawą do domu tego samego dnia.

W aplikacji znajdziesz również przydatne rzeczy, w tym listę aktualnie pracujacych lekarzy weterynarii w Szczecinie.Wszystkie treści zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, reprodukcja lub dystrybucja części lub całości materiałów bez wyraźnej zgody właściciela jest ściśle zabronione i może prowadzić do konsekwencji prawnych.

GODZINY PRACY

9:00 - 19:00

SOBOTA

10:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA

883 901 501

SKLEP

91 885 31 31

Regulamin

Polityka