Zdjęcie poglądowe

Powitanie wiosny z zooklub!

Już w najbliższą sobotę, 9 kwietnia odbędzie się nasze kolejne wydarzenie. Tym razem witamy wiosnę a razem z nią witają nowe produkty i zniżki na wiele znanych i nowych produktów. Tradycyjnie czeka na Was słodki poczęstunek a dla Waszych pupili liczne degustacje i przysmaki. Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 10 i trwa do godziny 16

Baltica

Baltica to marka karm suchych z najwyższej jakości dziką, polską rybą, pełną zdrowych i wyjątkowych wartości odżywczych. Hypoalergiczne karmy Baltica jakości Super Premium o optymalnym poziomie wysokowartościowego białka, wolne są od ziaren zbóż, glutenu, konserwantów i pestycydów, zapewniają doskonałe samopoczucie psów, szczególnie ras o wyjątkowo wrażliwych przewodach pokarmowych. Baltica to polska marka świadoma ekologicznie, prezentująca wachlarz pełnowartościowych karm i przysmaków, których składniki pozyskiwane są z odpowiedzialnych źródeł morskich.

Na miejscu odbędzie się degustacja karm Baltica. Będzie je można kupić również w specjalnej promocji.

Holista

HolistaPets to polska marka, której celem jest tworzenie produktów żywieniowych dla zwierząt o najwyższym możliwym standardzie.
Pragniemy dawać gwarancję ponad wszelką wątpliwość, że w misce Twojego zwierzaka znajdą się tylko certyfikowane, przebadane, czyste ekologicznie, pozyskiwane z odpowiedzialnych źródeł składniki. Wierzymy, że taki model żywienia może zapewnić zwierzętom dłuższe i zdrowsze życie.
Podchodzimy także z szacunkiem i troską do miejsca w którym żyjemy dlatego wszystkie nasze opakowania nadają się w 100% do recyklingu. Wspieramy europejski przemysł nie stosując w produkcji naszych preparatów niskiej jakości komponentów chińskiego pochodzenia. HolistaPets to nie tylko zdrowsze żywienie to także holistyczny styl życia i troska o planetę, na której żyjemy.
Nasze produkty to nie tylko czyste ekologiczne surowce, które pozyskujemy z nieskazitelnych, odpowiedzialnych źródeł, aby zapewnić Twoim zwierzętom najzdrowsze żywienie. To także holistyczny styl życia i troska o planetę na której żyjemy.

Vetoquinol

Firma Vetoquinol to producent wielu niezastąpionych suplementów oraz środków na odrobaczanie. Na wydarzenie przygotowaliśmy dla Was specjalne zniżki na środki odrobaczające a firma Vetoquinol ciekawe i przydatne gadgety.

Bezpłatna identyfikacja

Na każdego odwiedzającego nasze wydarzenie czeka bezpłatny identyfikator vetid. To mała zawieszka przy obroży psa lub kota. Zawiera unikalny kod, instrukcję i numer na całodobową infolinię, która łączy bezpośrednio znalazcę z właścicielem zagubionego zwierzaka.

vetid to produkt dla każdego, kto ceni sobie wygodę, bezpieczeństwo i spokój swojego pupila. Z przeprowadzonych przez nas badań wynika, iż wprowadzenie bezpośredniego połączenia przez infolinię z właścicielem oraz dodanie 5 numerów kontaktowych, skróciło średni czas powrotu zaginionego zwierzęcia do domu z ok. 40 godzin do kilku-kilkudziesięciu minut.


Promocje

W sobotę czeka na Was mnóstwo ciekawych promocji - będzie można kupić taniej ponad 200 różnych popularnych produktów. Od żwirków dla kotów po przysmaki dla psów. Produkty duże lub niewygodne w transporcie- będziemy mogli dostarczyć bezpłatnie tego samego dnia do Waszego domu.

Degustacje i próbki

Dla Waszych pupili przygotowaliśmy liczne próbki oraz degustacje karm i przysmaków. Jesteśmy przekonani, że nawet najbardziej wybredny zwierzak w naszej ofercie znajdzie coś pysznego dla siebie a odwieczna zmora właścicieli niejadków nareszcie się skończy.

Poczęstunek

Nie myślcie, że zapomnieliśmy o Was - opiekunach zwierzaków. Tego dnia nie zabraknie również słodkiego poczęstunku dla ludzi. Chcemy podziękować Wam za zaufanie jakim nas obdarzyliście w kwestii zdrowia i żywienia swoich zwierząt.

Zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać powiadomienia o nowościach i promocjach tylko dla subskrybentów!

Dziękujemy! Twój adres email został dopisany do naszej bazy danych.

Dostawa w 3h!

Zainstaluj nasza aplikację - zamów z dostawą do domu tego samego dnia.

W aplikacji znajdziesz również przydatne rzeczy, w tym listę aktualnie pracujacych lekarzy weterynarii w Szczecinie.Wszystkie treści zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, reprodukcja lub dystrybucja części lub całości materiałów bez wyraźnej zgody właściciela jest ściśle zabronione i może prowadzić do konsekwencji prawnych.

GODZINY PRACY

9:00 - 19:00

SOBOTA

10:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA

883 901 501

SKLEP

91 885 31 31

Regulamin

Polityka