Zdjęcie poglądowe
Uwaga, wysokie temperatury!
Sprawdź lokalną prognozę pogody

Nowy system ocen produktów

Oceny klientów są bardzo ważne, ponieważ to oni na co dzień stosują i testuję kupowane przez siebie produkty. Jak pogodzić ocenę sklepu i ocenę klientów? Znaleźliśmy takie rozwiązanie.

Jako osoby od lat związane z branżą, na bieżąco śledzące wszystkie informacje naukowe oraz informacje napływające od producentów i dystrybutorów mamy często szersze spojrzenie na jakość produktów.

Ilość mięsa czy brak ziarna w karmie nic nam nie mówi o jakości użytego do produkcji mięsa czy "mięsa" - choć ma to kolosalne znaczenie. O pewnych rzeczach i markach wręcz nie chcemy mówić ze względu na konieczność późniejszego ciągania się po sądach z o wiele silniejszym i bogatszym przeciwnikiem, na co nie mamy ani ochoty ani czasu.
Dlatego nasza ocena będzie subiektywna i zmienna - zależnie od sytuacji, używanych do produkcji surowców i składu.

Ponieważ nie chcemy Was skazywać wyłącznie na nasze oceny - udostępnimy również możliwość wyszukiwania i sortowania produktów wg Waszych ocen. Po to między innymi wprowadziliśmy opinie o produktach i będziemy sukcesywnie was zachęcać do oceniania i komentowania używanych przez Was produktów.

To chyba najlepsze rozwiązanie z możliwych. Dlatego komentujcie i oceniajcie produkty. Możecie to robić i na stronie i w aplikacji.

Wasze głosy są ważne i będą pomagać innym w wyborze.


Dostawa w 3h!

Zainstaluj nasza aplikację - zamów z dostawą do domu tego samego dnia.

W aplikacji znajdziesz również przydatne rzeczy, w tym listę aktualnie pracujacych lekarzy weterynarii w Szczecinie.Wszystkie treści zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, reprodukcja lub dystrybucja części lub całości materiałów bez wyraźnej zgody właściciela jest ściśle zabronione i może prowadzić do konsekwencji prawnych.

GODZINY PRACY

9:00 - 19:00

SOBOTA

10:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA

883 901 501

SKLEP

91 885 31 31

Regulamin

Polityka