Zdjęcie poglądowe
Uwaga, wysokie temperatury!
Sprawdź lokalną prognozę pogody

Miejsca przyjazne psom

Zgłodniałeś na spacerze z psem, wracając ze spaceru chcesz iść na zakupy lub chcesz odwiedzić nowy wybieg? Odpal apkę zooklub i sprawdź wygodnie na mapie najbliższe Twojej lokalizacji miejsca przyjazne psom!

Dział "miejsca przyjazne zwierzętom" znajdziecie i na stronie i w aplikacji. W aplikacji, ze względu na lepsze działanie mechanizmu lokalizacji miejsca przyjazne psom działają o wiele, wiele lepiej.

Miejsc jest już sporo, ale wciąż dodajemy nowe. Planujemy dodać w najbliższym czasie nie tylko najbliższe miejsca, ale i takie, oddalone o godzinę-dwie jazdy samochodem, aby można się było wybrać ze swoim pupilem w podróż bliższą i dalszą.

Znasz fajne miejsce, gdzie można pójść z psem? Dodaj i Ty.

Nie masz naszej aplikacji? ściągniesz ją tutaj

Dostawa w 3h!

Zainstaluj nasza aplikację - zamów z dostawą do domu tego samego dnia.

W aplikacji znajdziesz również przydatne rzeczy, w tym listę aktualnie pracujacych lekarzy weterynarii w Szczecinie.Wszystkie treści zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, reprodukcja lub dystrybucja części lub całości materiałów bez wyraźnej zgody właściciela jest ściśle zabronione i może prowadzić do konsekwencji prawnych.

GODZINY PRACY

9:00 - 19:00

SOBOTA

10:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA

883 901 501

SKLEP

91 885 31 31

Regulamin

Polityka