Zdjęcie poglądowe
wenzlerdesign
Uwaga, wysokie temperatury!
Sprawdź lokalną prognozę pogody

Ukradł żółwia i wrócił po karmę

31-letni mężczyzna zaryzykował pięć lat pozbawienia wolności po tym, jak ukradł żółwia stepowego ze sklepu zoologicznego, a następnie wrócił do sklepu po karmę dla niego, z ukradzionym zwierzęciem wciąż w kieszeni.

Niezwykłe wydarzenia rozegrały się w jednym ze sklepów zoologicznych na Woli, gdzie 31-letni mężczyzna ukradł żółwia stepowego, a następnie powrócił do sklepu, chcąc kupić dla niego karmę. Pracownicy sklepu zareagowali natychmiast, wezwali policję i skutecznie odzyskali skradzionego zwierzaka. Zuchwały złodziej teraz musi stawić czoła konsekwencjom swojego nietypowego wybryku, które mogą wynieść aż 5 lat więzienia.

Złodziej nie wykazał się sprytem, a jedynie zuchwałością, kiedy ukradł żółwia stepowego z terrarium w sklepie zoologicznym. Wyceniony na około 1200 złotych żółw zniknął niespodziewanie, co natychmiast zwróciło uwagę pracowników sklepu. Dzięki nagraniom z monitoringu szybko odkryli, że mężczyzna w średnim wieku ukradł żółwia, wykorzystując nieuwagę personelu.

Sytuacja zrobiła się jeszcze bardziej niewiarygodna, kiedy ten sam mężczyzna powrócił do sklepu, aby kupić karmę dla żółwi. Pracownicy skojarzyli go z nagrań i natychmiast wezwali na miejsce policję. Okazało się, że złodziej miał ukradzionego żółwia w kieszeni przez cały ten czas.

Konsekwencje jego nietypowego przestępstwa mogą być poważne. Za kradzież mężczyzna teraz musi stawić czoła potencjalnej karze do 5 lat pozbawienia wolności. Żółw natomiast został szczęśliwie odzyskany i wrócił do swoich prawowitych właścicieli.

Dostawa w 3h!

Zainstaluj nasza aplikację - zamów z dostawą do domu tego samego dnia.

W aplikacji znajdziesz również przydatne rzeczy, w tym listę aktualnie pracujacych lekarzy weterynarii w Szczecinie.Wszystkie treści zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, reprodukcja lub dystrybucja części lub całości materiałów bez wyraźnej zgody właściciela jest ściśle zabronione i może prowadzić do konsekwencji prawnych.

GODZINY PRACY

9:00 - 19:00

SOBOTA

10:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA

883 901 501

SKLEP

91 885 31 31

Regulamin

Polityka