Zdjęcie poglądowe
9653745

Tragiczny wypadek w Gliwicach

We wczesnych godzinach środowego poranka służby ratunkowe w Gliwicach otrzymały alarmujące zgłoszenie. Pies, który wyszedł przez otwarte okno mieszkania, upadł z wysokości drugiego piętra na ulicę Matejki. Mimo natychmiastowej reakcji, włączając w to interwencję policji, straży pożarnej oraz lekarza weterynarii, owczarek nie przeżył skutków upadku.

Co dodaje dramatyzmu tej sytuacji, to fakt, że pies został adoptowany zaledwie trzy dni przed tragicznym incydentem. Właściciele są zrozpaczeni, a cała społeczność zaniepokojona.

Policja prowadzi dochodzenie w celu ustalenia szczegółów zdarzenia. Jak na razie nie ma informacji, czy będzie to miało jakiekolwiek konsekwencje prawne dla właściciela zwierzęcia.

Apelujemy do wszystkich właścicieli zwierząt o zachowanie szczególnej ostrożności i dbanie o bezpieczeństwo swoich pupili. Tragiczne zdarzenie w Gliwicach jest przestrogą dla nas wszystkich.

Dostawa w 3h!

Zainstaluj nasza aplikację - zamów z dostawą do domu tego samego dnia.

W aplikacji znajdziesz również przydatne rzeczy, w tym listę aktualnie pracujacych lekarzy weterynarii w Szczecinie.Wszystkie treści zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, reprodukcja lub dystrybucja części lub całości materiałów bez wyraźnej zgody właściciela jest ściśle zabronione i może prowadzić do konsekwencji prawnych.

GODZINY PRACY

9:00 - 19:00

SOBOTA

10:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA

883 901 501

SKLEP

91 885 31 31

Regulamin

Polityka