Wyrzucony szczeniak
Fundacja dla Szczeniąt Judyta
Uwaga, wysokie temperatury!
Sprawdź lokalną prognozę pogody

Szczeniak wyrzucony przez okno

W Radomiu, w sobotnią noc, szokujące wydarzenie zbulwersowało lokalną społeczność. Pijany mężczyzna, podczas domówki, wyrzucił małego psa przez okno bloku mieszkalnego. Cztery osoby zostały zatrzymane w związku z tym zdarzeniem, a pies walczy o życie w warszawskiej klinice weterynaryjnej.

Zdarzenie miało miejsce na drugim piętrze bloku przy ulicy Marii Gail. Mieszkańcy osiedla zostali zaniepokojeni skomleniem cierpiącego szczeniaka, który został wyrzucony z okna podczas imprezy alkoholowej. Wcześniej przez to samo okno wyrzucono szafkę.

Właścicielka zwierzęcia, która uczestniczyła w imprezie, zgłosiła do policji, że pies jej uciekł. Ostatecznie, po trzech godzinach bezskutecznych poszukiwań, udała się na wesele, nieświadoma, że jej pies został wyrzucony z okna.

Fundacja dla Szczeniąt Judyta, która teraz opiekuje się ciężko rannym psem, będzie pełnić rolę oskarżyciela posiłkowego. Fundacja wyraziła swoje zdruzgotanie z powodu tego zdarzenia, krytykując zarówno właścicielkę psa za zaniedbanie, jak i innych obecnych na imprezie za niepowstrzymanie sprawcy.

Policja kontynuuje śledztwo, a mieszkańcy Radomia są zszokowani i zbulwersowani tym okrutnym aktem przemocy wobec niewinnej istoty.

Dostawa w 3h!

Zainstaluj nasza aplikację - zamów z dostawą do domu tego samego dnia.

W aplikacji znajdziesz również przydatne rzeczy, w tym listę aktualnie pracujacych lekarzy weterynarii w Szczecinie.Wszystkie treści zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, reprodukcja lub dystrybucja części lub całości materiałów bez wyraźnej zgody właściciela jest ściśle zabronione i może prowadzić do konsekwencji prawnych.

GODZINY PRACY

9:00 - 19:00

SOBOTA

10:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA

883 901 501

SKLEP

91 885 31 31

Regulamin

Polityka