Zdjęcie poglądowe

Przenosimy się do nowej lokalizacji!

Mamy wielką przyjemność podzielić się z Wami najnowszymi wiadomościami. Jak już pewnie wiecie, przeprowadzamy nasz sklep zoologiczny do nowego miejsca. Jest to ekscytujący, ale również pracochłonny proces, a my jesteśmy pełni zapału, aby stworzyć jeszcze lepsze miejsce dla Was i Waszych futrzanych przyjaciół.

Co więcej, mamy własny, ogrodzony parking - teraz odwiedziny w naszym sklepie będą jeszcze wygodniejsze! Bez obaw o miejsce parkingowe, będzie można skupić się na doborze najlepszych produktów dla swojego pupila.

Jest dużo pracy do wykonania, biorąc pod uwagę, że nasza załoga liczy tylko trzy osoby. Jesteśmy zmotywowani i zdeterminowani, aby stworzyć nie tylko sklep, ale prawdziwy raj dla zwierząt i ich właścicieli.

Chcemy, abyście byli częścią tej transformacji. Dlatego postanowiliśmy na bieżąco dzielić się z Wami postępami w pracach. Będziemy zamieszczać regularne aktualizacje z nowej lokalizacji, pokazując Wam jak nasz sklep rośnie i ewoluuje.

Śledźcie nas, aby być na bieżąco z wszystkimi zmianami i zobaczyć, jak Wasz ulubiony sklep zoologiczny staje się jeszcze lepszy. Cieszymy się na możliwość dalszej współpracy z Wami i jesteśmy pewni, że pokochacie nasz nowy sklep tak samo, jak my!

Dziękujemy za Wasze ciągłe wsparcie. Bez Was nie bylibyśmy tutaj, gdzie jesteśmy teraz. To dopiero początek naszej nowej przygody i nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami wszystkim, co mamy do zaoferowania w naszym nowym miejscu!

Do zobaczenia wkrótce w naszym nowym sklepie zoologicznym!

Dostawy działają jak zwykle - choć chwilowo mamy mniejsze zasoby w magazynie.

Dzień pierwszy

Dzisiejszy dzień był prawdziwym maratonem. Zanurzyliśmy się w procesie montażu mebli, dbając o każdy szczegół, planując ich idealne rozmieszczenie. Poza tym, znaleźliśmy czas na uporządkowanie części parkingu, który był dosłownie opanowany przez chwasty i liście. Ale to nie koniec naszych dzisiejszych wyzwań. Montowaliśmy również elementy naszego systemu informatycznego, który ma służyć w sklepie. Nie możemy się doczekać, aby zaskoczyć Was niektórymi rozwiązaniami, nad którymi pracowaliśmy. Mamy nadzieję, że przyniosą one wiele pozytywnych wrażeń! :)

Ustawianie mebli dokończymy w poniedziałek, bo dzisiaj wytrzymaliśmy w pracy do 22.

Dzień drugi

Dzień drugi projektu zdominowały prace budowlane, mające na celu odseparowanie pracowni od reszty sklepu, tak aby nie zakłócać jego codziennego funkcjonowania. W nowo wydzielonym pomieszczeniu będziemy tworzyć na miejscu legowiska, ubranka oraz galanterię spacerową dla naszych czworonożnych przyjaciół. Dodatkowo, zajmiemy się naprawą i wykonaniem drapaków oraz kotostrad.

Z entuzjazmem rozpoczęliśmy także wstępne prace nad aranżacją lady sprzedażowej oraz stanowiska kasowego, co jest kolejnym krokiem w kierunku udoskonalenia całego przestrzennego układu naszego sklepu. Dzisiaj popracowaliśmy do 2 w nocy. Powoli się przyzwyczajamy :)

Dzień trzeci

Dziś następuje kontynuacja prac budowlanych, w tym konstruowanie regału przeznaczonego na terraria, a także realizacja licznych prac instalacyjnych związanych ze sprzętem i urządzeniami.

Dzień czwarty, piąty i szósty

Ostatnie trzy dni były wyjątkowo intensywne, poświęcone przede wszystkim pracom budowlanym i wykończeniowym. Chociaż przed nami jeszcze wiele zadań informatycznych, z radością obserwujemy, jak zbliżamy się do zakończenia projektu. Co więcej, asortyment zaczyna napływać do naszego sklepu. To jeszcze nie koniec koniecznych adaptacji - jednak tak pokierowaliśmy pracami, by zakończyć część dotyczącą sali sprzedaży. Cała reszta prac będzie się odbywała za zamkniętymi drzwiami.

Dostawa w 3h!

Zainstaluj nasza aplikację - zamów z dostawą do domu tego samego dnia.

W aplikacji znajdziesz również przydatne rzeczy, w tym listę aktualnie pracujacych lekarzy weterynarii w Szczecinie.Wszystkie treści zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, reprodukcja lub dystrybucja części lub całości materiałów bez wyraźnej zgody właściciela jest ściśle zabronione i może prowadzić do konsekwencji prawnych.

GODZINY PRACY

9:00 - 19:00

SOBOTA

10:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA

883 901 501

SKLEP

91 885 31 31

Regulamin

Polityka