Zdjęcie poglądowe
braetschit

Poszczuł psami w parku

Głogów, 27 marca - W Parku Słonecznym na osiedlu Kopernik w Głogowie doszło do niepokojącego zdarzenia, podczas którego mężczyzna uwolnił trzy groźne psy, kierując je agresywnie na przechodniów. Świadkowie relacjonują, jak amstaffy i cane corso, rzuciły się na spacerujących ludzi oraz na owczarka, który został zaatakowany.

Zdarzenie to wywołało panikę i strach wśród obecnych w parku. Jeden ze świadków podjął szybką decyzję o ewakuacji, ratując psa przed możliwym atakiem, podczas gdy właściciel agresywnych zwierząt groził mu pozbawieniem życia.

W odpowiedzi na zgłoszenia, policja szybko interweniowała, jednak sprawca zdążył zniknąć z miejsca incydentu przed ich przybyciem. Działania prowadzone przez funkcjonariuszy pozwoliły na szybką identyfikację właściciela psów, co doprowadziło do dalszych działań. Psy zostały zabrane i przewiezione do schroniska, gdzie obecnie przebywają na kwarantannie.

Władze podkreślają, że zdarzenie to stanowi poważne naruszenie bezpieczeństwa publicznego oraz dobrostanu zwierząt. Trwają działania mające na celu postawienie zarzutów właścicielowi psów, w tym szczucia psami i grożenia pozbawieniem życia. Cała sprawa jest obecnie przedmiotem dochodzenia prowadzonego przez prokuraturę.

Dostawa w 3h!

Zainstaluj nasza aplikację - zamów z dostawą do domu tego samego dnia.

W aplikacji znajdziesz również przydatne rzeczy, w tym listę aktualnie pracujacych lekarzy weterynarii w Szczecinie.Wszystkie treści zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, reprodukcja lub dystrybucja części lub całości materiałów bez wyraźnej zgody właściciela jest ściśle zabronione i może prowadzić do konsekwencji prawnych.

GODZINY PRACY

9:00 - 19:00

SOBOTA

10:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA

883 901 501

SKLEP

91 885 31 31

Regulamin

Polityka