Ślepy i Pingwin
Koty z ROD - port centralny
Uwaga, wysokie temperatury!
Sprawdź lokalną prognozę pogody

Pomóż kotom z ROD

Niezależni wolontariusze na terenie ROD Port Centralny w Szczecinie, przez ostatnie 6-7 lat niosą pomoc dziesiątkom wolno żyjących kotów. Pomimo braku wsparcia ze strony formalnych organizacji, udzielają niezbędnego wsparcia zwierzętom, zapewniając karmę, schronienie i leczenie. W obliczu rosnących kosztów karmy dla kotów, wolontariusze zwracają się o pomoc do społeczności.

SZCZECIN - Na terenie ROD Port Centralny w Szczecinie, grupa niezależnych wolontariuszy od prawie dekady niesie pomoc dziesiątkom kotów. Pomimo braku formalnej organizacji czy finansowego wsparcia, niezmordowanie dbają o dobro tych wolno żyjących zwierząt. W obliczu wzrastających kosztów, wolontariusze zwracają się o pomoc do społeczności.

Przez ostatnie 6-7 lat, grupa ta czynnie opiekowała się około 50 kotami wolno żyjącymi na terenie ROD Port Centralny. Szacuje się, że na terenie ogródków działkowych żyje ponad 100 kotów. Niektóre z nich pojawiają się z dalszych części działek, zwracając się do wolontariuszy po jedzenie i opiekę.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić tym kotom najlepsze możliwe warunki. Regularnie są one kastrowane i, w razie potrzeby, otrzymują odpowiednie leczenie - mówi jeden z wolontariuszy. Zwierzęta mają nieograniczony dostęp do ocieplanych budek oraz innych schronień.

Wolontariusze, niewspierani przez żadne formalne organizacje, radzą sobie z trudnościami finansowymi dzięki własnym oszczędnościom. Jednak ze względu na znaczący wzrost cen karmy dla kotów, zwracają się o wsparcie. Karmienie tych zwierząt, rozdzielane pomiędzy pięcioma różnymi siedliskami, staje się coraz większym wyzwaniem.

Błagamy o pomoc wszystkich o dobrych sercach oraz nieobojętnych na głód i krzywdę zwierząt - apelują wolontariusze.

Ci, którzy chcą wesprzeć tę inicjatywę, mogą to zrobić poprzez dostarczanie karmy dla kotów lub poprzez bezpośrednie wsparcie finansowe. Wszelka pomoc, niezależnie od wielkości, będzie zdecydowanie doceniona i pomoże tym, którzy niosą pomoc zwierzętom bezdomnym, kontynuować ich nieocenioną pracę.

Dostawa w 3h!

Zainstaluj nasza aplikację - zamów z dostawą do domu tego samego dnia.

W aplikacji znajdziesz również przydatne rzeczy, w tym listę aktualnie pracujacych lekarzy weterynarii w Szczecinie.Wszystkie treści zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, reprodukcja lub dystrybucja części lub całości materiałów bez wyraźnej zgody właściciela jest ściśle zabronione i może prowadzić do konsekwencji prawnych.

GODZINY PRACY

9:00 - 19:00

SOBOTA

10:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA

883 901 501

SKLEP

91 885 31 31

Regulamin

Polityka