Zdjęcie poglądowe
Fundacja Funny Pets
Uwaga, wysokie temperatury!
Sprawdź lokalną prognozę pogody

Pieniądze z komunii na zwierzęta

10-letni chłopiec z województwa łódzkiego stał się wzorem dla wielu, przekazując całość prezentów otrzymanych po pierwszej komunii na zakup karmy dla zwierząt w schronisku. Rodzice młodego darczyńcy przyjechali do lokalnego schroniska dla zwierząt z zapasem karmy dla psów i kotów.

Przedstawiciele schroniska zostali uprzedzeni o pojawieniu się darczyńcy, byli jednak zaskoczeni jego młodym wiekiem. W ustalonym dniu, pojawił się samochód wypełniony karmą, nabytą dzięki darowiźnie młodego chłopca.

10-latek przekazał dary przedstawicielom schroniska i zrobił sobie zdjęcie z mieszkającymi tam zwierzętami. To tradycyjna pamiątka, którą otrzymują darczyńcy.

Jego wsparcie motywuje pracowników schroniska do dalszej pracy i ma szansę stać się pozytywnym impulsem dla innych, szczególnie dla dorosłych.

Matka chłopca zauważa, że decyzja o pomocy była całkowicie samodzielna i nie sugerowana przez nikogo. Mówi, że jej syn jest wrażliwym i dobrym chłopcem. Potwierdza, że chłopiec nie pomaga dla poklasku, ale sprawia mu to autentyczną radość.

Chłopiec jest właścicielem dwuletniego psa przygarniętego ze schroniska, kota i rybek, a rodzina deklaruje, że liczba domowników w najbliższym czasie jeszcze się powiększy.

Historia ta jest prawdziwym dowodem na to, że życzliwość i troska o zwierzęta nie mają ograniczeń wiekowych.

Dostawa w 3h!

Zainstaluj nasza aplikację - zamów z dostawą do domu tego samego dnia.

W aplikacji znajdziesz również przydatne rzeczy, w tym listę aktualnie pracujacych lekarzy weterynarii w Szczecinie.Wszystkie treści zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, reprodukcja lub dystrybucja części lub całości materiałów bez wyraźnej zgody właściciela jest ściśle zabronione i może prowadzić do konsekwencji prawnych.

GODZINY PRACY

9:00 - 19:00

SOBOTA

10:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA

883 901 501

SKLEP

91 885 31 31

Regulamin

Polityka