Zdjęcie poglądowe

Otwarcie sklepu zooklub w Zdrojach

Z wielką radością pragniemy zaprosić Państwa na uroczyste otwarcie naszego nowego sklepu zoologicznego w Zdrojach. Wydarzenie to odbędzie się w sobotę, 2 września, i będzie pełne atrakcji. Oczekują na Państwa specjalne gości, degustacje oraz atrakcyjne promocje.

Dla tych, którzy cenią sobie doskonałą kawę, przygotowaliśmy specjalną niespodziankę – zaproszony wózek Szmaragd Caffe będzie serwował wyśmienite espresso i inne kawowe specjały. Nie zabraknie także bezpłatnego poczęstunku dla naszych gości.

W ramach otwarcia zapewniamy również bezpłatne konsultacje z doświadczonym groomerem i zoopsychologiem. Nie zabraknie także cennych porad dotyczących pielęgnacji i żywienia Waszych pupili. Co więcej, każdy z klientów otrzyma próbki i upominek jako wyraz naszej wdzięczności.

Serdecznie zapraszamy! Nie może Was tam zabraknąć! Sklep w sobotę otwarty jest do godziny 20.

Zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać powiadomienia o nowościach i promocjach tylko dla subskrybentów!

Dziękujemy! Twój adres email został dopisany do naszej bazy danych.

Dostawa w 3h!

Zainstaluj nasza aplikację - zamów z dostawą do domu tego samego dnia.

W aplikacji znajdziesz również przydatne rzeczy, w tym listę aktualnie pracujacych lekarzy weterynarii w Szczecinie.Wszystkie treści zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, reprodukcja lub dystrybucja części lub całości materiałów bez wyraźnej zgody właściciela jest ściśle zabronione i może prowadzić do konsekwencji prawnych.

GODZINY PRACY

9:00 - 19:00

SOBOTA

10:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA

883 901 501

SKLEP

91 885 31 31

Regulamin

Polityka