Opatrunki pooperacyjne

Plastikowy kołnierz nałożony na szyję rozwiązuje problem lizania rany czy maści, ale jest też niestety źródłem stresu i niewygody dla zwierzęcia. Alternatywą jest ubranko - opatrunek pooperacyjny.

Opatrunek pooperacyjny dla psów i kotów chroni przed zabrudzeniem, rozdrapywaniem, uniemożliwia wygryzanie szwów i wylizywanie leków nałożonych na chore miejsca.
Przyspiesza gojenie i zapobiega komplikacjom pooperacyjnym, a wydzielina zbierająca się na wkładce higienicznej wewnątrz opatrunku może służyć celom diagnostycznym.

W naszej ofercie znajdują się ubranka pooperacyjne najwyższej jakości z lekkiej i przewiewnej bawełny. Produkowane w Polsce. Przedsiębiorstwo „KUNA” jest producentem i eksporterem opatrunków pooperacyjnych dla psów i kotów (prawo wyłączne z rejestracji Urzędu Patentowego RP nr 4786).
Opatrunki tej firmy od kilkunastu lat stosowane są przez wiodące kliniki i lecznice weterynaryjne w Polsce i na świecie. Produkowane są nadzwyczaj starannie i dokładnie w 9 rozmiarach z przewiewnego, hipoalergicznego materiału, co daje gwarancję właściwego doboru dla każdego zwierzęcia.

Opatrunki są dostępne w naszym sklepie oraz dostawie we wszystkich rozmiarach

Zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać powiadomienia o nowościach i promocjach tylko dla subskrybentów!

Dziękujemy! Twój adres email został dopisany do naszej bazy danych.

Aktualnie w promocji