Zdjęcie poglądowe
Uwaga, wysokie temperatury!
Sprawdź lokalną prognozę pogody

Mięso z probówki

Od swojego założenia w 2017 roku, Wild Earth z determinacją dąży do oferowania czystych białek oraz karm bogatych w składniki odżywcze, opracowanych w sposób nieszkodliwy dla zwierząt i środowiska, co przyczyniło się do rozwoju mięsa z komórek macierzystych. Firma uważa, że mięso oparte na komórkach macierzystych pomoże przekształcić rynek karmy dla zwierząt, promując zrównoważenie i zmniejszając wpływ na ekosystem.

"Ślad ekologiczny naszych zwierząt domowych odpowiada za 30% mięsa konsumowanego w USA, ale nie musi tak być" - stwierdził Ryan Bethencourt, współzałożyciel i dyrektor generalny Wild Earth. "Zastępując produkty z hodowli przemysłowej czystym, zrównoważonym mięsem opartym na komórkach, pozbawionym okrucieństwa, możemy zmierzyć się z problemami niskiej jakości i często zanieczyszczonego mięsa stosowanego w karmie dla naszych zwierząt oraz przyczynić się do zrównoważenia całej branży karmy dla zwierząt".

"Mięso oparte na komórkach to przyszłość żywności dla nas i naszych zwierząt, a ta innowacja stanowi ważny etap w naszej misji przekształcenia rynku karmy dla zwierząt na lepsze" - dodał Bethencourt. "Dążymy do podjęcia działań mających na celu zmniejszenie negatywnego wpływu branży na zdrowie naszych zwierząt i środowisko".

Bulion z kurczaka oparty na komórkach został opracowany w laboratoriach Wild Earth w Berkeley, przy użyciu własnej technologii.

Bulion dołączy do istniejącej linii wysokiej jakości, pełnowartościowych, wegańskich produktów karmy dla psów firmy, takich jak Complete Protein Dog Food i Superfood Dog Treats. Produkty Wild Earth są tworzone z wykorzystaniem wiedzy specjalistów weterynarii i żywienia zwierząt.

"Wild Earth zawsze był pionierem w dziedzinie roślinnej karmy dla zwierząt i cieszę się, że kontynuują rozwój, wchodząc na rynek mięsa opartego na komórkach" - powiedział Mark Cuban, który zainwestował w Wild Earth w 2019 roku podczas odcinka programu Shark Tank. "Bulion będzie dostępny dla konsumentów w 2023 roku."

Wejście Wild Earth na rynek mięsa opartego na komórkach może zrewolucjonizować sposób, w jaki zwierzęta domowe są żywione, jednocześnie przyczyniając się do ochrony środowiska. Poprzez wprowadzenie innowacyjnych produktów, takich jak bulion z kurczaka oparty na komórkach macierzystych, firma może zaoferować alternatywne źródła białka dla psów, które są zarówno pożywne, jak i etyczne.

Dalszy rozwój technologii mięsa opartego na komórkach macierzystych może prowadzić do tworzenia kolejnych produktów kierowanych nie tylko do zwierząt domowych, ale także do ludzi, co przyczyni się do zmniejszenia wykorzystania hodowli przemysłowych oraz wpływu na środowisko. W miarę jak coraz więcej konsumentów będzie szukać bardziej zrównoważonych i etycznych opcji żywnościowych, firmy takie jak Wild Earth mogą stać się liderami w tej dziedzinie.

Ostatecznie, sukces Wild Earth na rynku mięsa opartego na komórkach macierzystych zależeć będzie od tego, jak ich produkty zostaną przyjęte przez konsumentów oraz jak wpłyną na zdrowie i samopoczucie zwierząt domowych. Jeśli bulion z kurczaka oparty na komórkach okaże się popularny i korzystny dla zdrowia zwierząt, może to być początek nowej ery w przemyśle karmy dla zwierząt, opartej na zrównoważonym i etycznym podejściu do żywienia.

Zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać powiadomienia o nowościach i promocjach tylko dla subskrybentów!

Dziękujemy! Twój adres email został dopisany do naszej bazy danych.

Dostawa w 3h!

Zainstaluj nasza aplikację - zamów z dostawą do domu tego samego dnia.

W aplikacji znajdziesz również przydatne rzeczy, w tym listę aktualnie pracujacych lekarzy weterynarii w Szczecinie.Wszystkie treści zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, reprodukcja lub dystrybucja części lub całości materiałów bez wyraźnej zgody właściciela jest ściśle zabronione i może prowadzić do konsekwencji prawnych.

GODZINY PRACY

9:00 - 19:00

SOBOTA

10:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA

883 509 309

SKLEP

91 885 31 31

Regulamin

Polityka