Zdjęcie poglądowe
OSP PŁOTY
Uwaga, wysokie temperatury!
Sprawdź lokalną prognozę pogody

Kot - niewdzięcznik

80-letnia kobieta miała trudności z opanowaniem kota, którego przygarnęła z ulicy. Zwierzę ją zaatakowało, więc wezwała pomoc. Zamykając się w innym pomieszczeniu, czekała na przybycie służb.

W Płotach (województwo zachodniopomorskie) doszło do nietypowego zdarzenia, gdy starsza kobieta zamieszkująca budynek przy ulicy Jagiellonów wezwała policję, by pomogli jej uporać się z agresywnym kotem.

80-latka skarżyła się, że zwierzę nie potrafiło okazać wdzięczności za przygarnięcie go. Chociaż skończyło się tylko na zadrapaniach, do akcji wkroczyli pracownicy straży pożarnej, pogotowia ratunkowego i policji.

Kobieta schroniła się w innym pomieszczeniu, oczekując na pomoc.

Na stronie straży pożarnej opublikowano zdjęcia z miejsca zdarzenia. Widać na nich dwóch wolontariuszy wchodzących do budynku przy ulicy Jagiellonów.

Kot został schwytany przez zespół ratownictwa medycznego i trafi do schroniska .

Zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać powiadomienia o nowościach i promocjach tylko dla subskrybentów!

Dziękujemy! Twój adres email został dopisany do naszej bazy danych.

Dostawa w 3h!

Zainstaluj nasza aplikację - zamów z dostawą do domu tego samego dnia.

W aplikacji znajdziesz również przydatne rzeczy, w tym listę aktualnie pracujacych lekarzy weterynarii w Szczecinie.Wszystkie treści zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, reprodukcja lub dystrybucja części lub całości materiałów bez wyraźnej zgody właściciela jest ściśle zabronione i może prowadzić do konsekwencji prawnych.

GODZINY PRACY

9:00 - 19:00

SOBOTA

10:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA

883 509 309

SKLEP

91 885 31 31

Regulamin

Polityka