Zdjęcie poglądowe
gutusk80
Uwaga, wysokie temperatury!
Sprawdź lokalną prognozę pogody

Mleko dla kociąt i szczeniąt 24h

Pogotowie dla kociąt i szczeniąt w Szczecinie oferuje szybką dostawę mleka i niezbędnych akcesoriów dla osieroconych maluchów. Usługa działa 24/7, z możliwością osobistego odbioru lub dostawy do domu

Zdajemy sobie sprawę, że opieka nad nowo narodzonymi kociętami czy szczeniętami wymaga specjalnej troski, czasu i odpowiednich produktów.
Pod żadnym pozorem nie należy podawać małym kotom mleka krowiego

Maluchy wymagają regularnego i częstego karmienia - nie ma tu miejsca na oczekiwanie do następnego dnia, aż otworzą się sklepy. Dlatego oferujemy pilną dostawę mleka dla kociąt, szczeniąt czy innych osesków. Ale nasza oferta nie kończy się na mleku. Wszystkie niezbędne akcesoria, takie jak butelki czy smoczki, również są w naszej ofercie.

Nasze usługi dostępne są codziennie od godziny 9 do 19. W tym czasie mleko i akcesoria można zamówić za pośrednictwem naszej aplikacji. Wszystkie zamówienia dostarczymy w wybranym przez Ciebie czasie lub możesz je odebrać osobiście z naszego magazynu.

Również w godzinach nocnych, od 19 do 9, oferujemy możliwość zamówienia mleka. Można je odbierać pod wskazanym adresem lub, za dodatkową opłatą, dowieziemy je bezpośrednio do Ciebie.

telefon całodobowy: 883 901 501

Każdy, kto skorzysta z naszych usług, otrzyma również praktyczny poradnik opieki nad maluchem, napisany przez doświadczonych praktyków.

Nasze pogotowie działa już od 4 lat. W tym czasie pomogliśmy wielu kociętom i szczeniętom przetrwać, a także nawiązaliśmy owocną współpracę z gabinetami weterynaryjnymi, dostarczając im mleko dla małych pacjentów.

Dostawa w 3h!

Zainstaluj nasza aplikację - zamów z dostawą do domu tego samego dnia.

W aplikacji znajdziesz również przydatne rzeczy, w tym listę aktualnie pracujacych lekarzy weterynarii w Szczecinie.Wszystkie treści zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, reprodukcja lub dystrybucja części lub całości materiałów bez wyraźnej zgody właściciela jest ściśle zabronione i może prowadzić do konsekwencji prawnych.

GODZINY PRACY

9:00 - 19:00

SOBOTA

10:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA

883 901 501

SKLEP

91 885 31 31

Regulamin

Polityka