Wystawa

Mały chomik - wielkie cierpienie

Z przykrością zwracamy uwagę na kwestie, które często są pomijane w codziennym życiu wielu chomików domowych. Sklep Zooklub przy ul. Leszczynowej 22 w Szczecinie zaprasza na unikalną i ważną wystawę Mały chomik - wielkie cierpienie, która odbędzie się 28 października.

Celem wystawy jest zwrócenie uwagi na nieodpowiednie warunki, w jakich żyją niektóre zwierzęta domowe. Eksponaty przedstawiają zbyt małe klatki, które przypominają więzienia, nieodpowiednie akcesoria oraz szkodliwe przysmaki, które mogą negatywnie wpłynąć na zdrowie i dobrostan naszych małych przyjaciół.

Współczesne standardy opieki nad zwierzętami domowymi ewoluują, a wiedza na temat ich potrzeb rośnie. Jednak nadal istnieją sytuacje, w których chomiki są trzymane w warunkach dalekich od idealnych. Ta wystawa ma na celu podniesienie świadomości społecznej na temat odpowiedzialności za opiekę nad zwierzętami oraz promowanie dobrych praktyk w tej dziedzinie.

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia wystawy i zastanowienia się nad warunkami, w jakich żyją ich domowe pupile. Zrozumienie potrzeb naszych zwierząt jest kluczem do ich zdrowia i szczęścia.

Kiedy i gdzie

od 28 października 2023
Sklep Zooklub
Leszczynowa 22, Szczecin
9:00-20:00
Wstęp bezpłatny

Zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać powiadomienia o nowościach i promocjach tylko dla subskrybentów!

Dziękujemy! Twój adres email został dopisany do naszej bazy danych.

Dostawa w 3h!

Zainstaluj nasza aplikację - zamów z dostawą do domu tego samego dnia.

W aplikacji znajdziesz również przydatne rzeczy, w tym listę aktualnie pracujacych lekarzy weterynarii w Szczecinie.Wszystkie treści zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, reprodukcja lub dystrybucja części lub całości materiałów bez wyraźnej zgody właściciela jest ściśle zabronione i może prowadzić do konsekwencji prawnych.

GODZINY PRACY

9:00 - 19:00

SOBOTA

10:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA

883 901 501

SKLEP

91 885 31 31

Regulamin

Polityka