• zooklub
  • 2020-10-06 14:16

Łatwe pobieranie moczu kota

Badanie moczu to jedna z głównych metod diagnostycznych zdrowia u kotów. Najczęściej problemem jest pobranie moczu zwierzęcia. Jak zrobić to łatwo, szybko i bez zbędnych komplikacji?

Nie rezygnuj z wykonywania badania, to niezwykle istotne, aby zadbać o zdrowie swojego pupila. Możesz zrobić to własnoręcznie w domu! Jak?
Pomożemy Ci - mamy w ofercie podłoże perełkowe do pobierania moczu od kotów firmy Catrine. Perełki nie wchłaniają moczu, spływa on na dno kuwety, dzięki czemu możesz go bez problemu pobrać. Dla ułatwienia zadania zestaw zawiera pipetę i probówkę, w której możesz bezpiecznie przetransportować mocz do lekarza weterynarii.

Zestaw jest prosty w obsłudze. Wyczyść kuwetę z poprzednich nieczystości, wsyp podłoże perełkowe i daj kotu swobodę. Po załatwieniu potrzeb przez czworonoga użyj załączonej do zestawu pipety lub przechyl kuwetę i zbierz tyle moczu ile to możliwe. Im więcej tym lepiej! Przelej go do probówki i gotowe. Nie musisz się martwić o higienę, probówka ma zamknięcie, jest wykonana z solidnego plastiku, dzięki czemu sterylnie dowieziesz próbkę na badania.

Zapraszamy do sklepu przy alei Piastów 71, zaprezentujemy produkt i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.