Zdjęcie poglądowe
TOZ Szczecin
Uwaga, wysokie temperatury!
Sprawdź lokalną prognozę pogody

Kot uratowany po 2 tygodniach

W dniu wczorajszym, dzięki zainteresowaniu pielęgniarek i wspólnej akcji Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Szczecinie (TOZ) oraz policji, udało się uratować kota, który został sam w mieszkaniu na ulicy Świętoborzyców przez prawie dwa tygodnie.

Po tym, jak seniorka trafiła do szpitala i później zmarła, jej kot został sam w mieszkaniu. Brat kobiety, który miał przyjechać z Lublina, nie zabrał kota. Pielęgniarki, którym zmarła kobieta powierzyła informacje o zwierzęciu, zaniepokoiły się i skontaktowały z TOZ. Mimo początkowej niechęci ze strony administracji budynku, dzięki wsparciu policji udało się szybko zlokalizować i uratować kota.

Kot nie był w złym stanie, ale wykazywał oznaki odwodnienia i strachu. Jego przetrwanie zawdzięcza miski pełnej chrupek, którą zostawiła dla niego zmarła właścicielka.

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami podjęło się leczenia kota. Po zakończeniu opieki medycznej, zwierzę będzie dostępne do adopcji.

Zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać powiadomienia o nowościach i promocjach tylko dla subskrybentów!

Dziękujemy! Twój adres email został dopisany do naszej bazy danych.

Dostawa w 3h!

Zainstaluj nasza aplikację - zamów z dostawą do domu tego samego dnia.

W aplikacji znajdziesz również przydatne rzeczy, w tym listę aktualnie pracujacych lekarzy weterynarii w Szczecinie.Wszystkie treści zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, reprodukcja lub dystrybucja części lub całości materiałów bez wyraźnej zgody właściciela jest ściśle zabronione i może prowadzić do konsekwencji prawnych.

GODZINY PRACY

9:00 - 19:00

SOBOTA

10:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA

883 509 309

SKLEP

91 885 31 31

Regulamin

Polityka