Zdjęcie poglądowe
TOZ Szczecin
Uwaga, wysokie temperatury!
Sprawdź lokalną prognozę pogody

Kot uratowany po 2 tygodniach

W dniu wczorajszym, dzięki zainteresowaniu pielęgniarek i wspólnej akcji Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Szczecinie (TOZ) oraz policji, udało się uratować kota, który został sam w mieszkaniu na ulicy Świętoborzyców przez prawie dwa tygodnie.

Po tym, jak seniorka trafiła do szpitala i później zmarła, jej kot został sam w mieszkaniu. Brat kobiety, który miał przyjechać z Lublina, nie zabrał kota. Pielęgniarki, którym zmarła kobieta powierzyła informacje o zwierzęciu, zaniepokoiły się i skontaktowały z TOZ. Mimo początkowej niechęci ze strony administracji budynku, dzięki wsparciu policji udało się szybko zlokalizować i uratować kota.

Kot nie był w złym stanie, ale wykazywał oznaki odwodnienia i strachu. Jego przetrwanie zawdzięcza miski pełnej chrupek, którą zostawiła dla niego zmarła właścicielka.

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami podjęło się leczenia kota. Po zakończeniu opieki medycznej, zwierzę będzie dostępne do adopcji.

Dostawa w 3h!

Zainstaluj nasza aplikację - zamów z dostawą do domu tego samego dnia.

W aplikacji znajdziesz również przydatne rzeczy, w tym listę aktualnie pracujacych lekarzy weterynarii w Szczecinie.Wszystkie treści zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, reprodukcja lub dystrybucja części lub całości materiałów bez wyraźnej zgody właściciela jest ściśle zabronione i może prowadzić do konsekwencji prawnych.

GODZINY PRACY

9:00 - 19:00

SOBOTA

10:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA

883 901 501

SKLEP

91 885 31 31

Regulamin

Polityka