Zdjęcie poglądowe

Karmodzielnia w Szczecinie

Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu nowej inicjatywy w Szczecinie - Karmodzielnia, która ma na celu wsparcie zwierząt i ich opiekunów w trudnych sytuacjach. Start tej inicjatywy to znak, że każda pomoc się liczy - nie tylko od wielkich organizacji, ale też od pojedynczych osób.

Czym jest Karmodzielnia?

Karmodzielnia to miejsce, gdzie zbierane są dary na rzecz zwierząt. Może w Twojej szafce czeka coś, czego Twój pupil już nie potrzebuje? Zachęcamy do przekazania nienaruszonych opakowań z karmą, a także tych otwartych niedawno. Legowiska, zabawki, szelki i inne akcesoria dla zwierząt - wszystko to znajdzie nowe życie w domu innego pupila.

Inicjatywy lokalne to podstawa wsparcia

Mimo iż dużo mówi się o wsparciu od dużych organizacji czy instytucji, niewielkie, lokalne inicjatywy, takie jak Koty z ROD "Port Centralny", również odgrywają kluczową rolę w pomocy zwierzętom. Za takimi działaniami często stoją pasja, miłość i niezmordowana chęć pomagania.

Transparentność i uczciwość

W Karmodzielnii stawia się na przejrzystość. Wszystkie dary i wsparcie są dokładnie rejestrowane, aby zapewnić, że pomoc trafia tam, gdzie jest naprawdę potrzebna. Inicjatywa dba o to, by wsparcie nie było nadużywane.

Jak pomóc?

Karmodzielnia czeka na Twoje wsparcie od poniedziałku do soboty, w godzinach 9-20. Możesz przynieść dary osobiście lub wysłać je kurierem na adres: Leszczynowa 22, 70-766 Szczecin.

Pamiętajmy, że niewielka pomoc z naszej strony może przynieść ogromne zmiany w życiu zwierząt i ich opiekunów. Każdy gest się liczy!

Zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać powiadomienia o nowościach i promocjach tylko dla subskrybentów!

Dziękujemy! Twój adres email został dopisany do naszej bazy danych.

Dostawa w 3h!

Zainstaluj nasza aplikację - zamów z dostawą do domu tego samego dnia.

W aplikacji znajdziesz również przydatne rzeczy, w tym listę aktualnie pracujacych lekarzy weterynarii w Szczecinie.Wszystkie treści zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, reprodukcja lub dystrybucja części lub całości materiałów bez wyraźnej zgody właściciela jest ściśle zabronione i może prowadzić do konsekwencji prawnych.

GODZINY PRACY

9:00 - 19:00

SOBOTA

10:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA

883 901 501

SKLEP

91 885 31 31

Regulamin

Polityka