• zooklub
  • 2020-09-30 17:00

Karma dla najbardziej wybrednych

Naturea to najwyższa jakość w dobrej cenie. Naturea to karmy monobiałkowe czyli tylko z jednym źródłem białka zwierzęcego o składzie pozwalającym na łatwe wykluczenie alergenów z diety.

W naszej ofercie znajdują się dwie linie suchych karm : Naturea Naturals oraz Naturea Green Life.
Formuła oparta jest na naturalnych, biologicznych potrzebach naszych pupili tak aby zaspokoić im potrzeby żywieniowe na każdym etapie ich życia.

Wszystkie karmy charakteryzują się dużą zawartością świeżego mięsa bądź ryby.
Ze względu na wysoką zawartość świeżego mięsa i świeżych ryb produkty zachowują wszystkie niezbędne witaminy i minerały oraz wysokiej jakości tłuszcze, które wpływają na świetny smak, dzięki czemu karmy Naturea polecane są najbardziej wybrednym i wymagającym psom.

Co ważne w karmach nie znajdziemy - kukurydzy, pszenicy, soi, glutenu, owsa, GMO, żadnych konserwantów, barwników czy sztucznych aromatów oraz produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego.

Dzięki tak restrykcyjnemu podejściu do produkcji produkty te są hipoalergiczne i zapobiegają alergiom pokarmowym, cukrzycy oraz nadwadze.
Dodatkowo karmy są monobiałkowe czyli tylko z jednym źródłem białka zwierzęcego.
Zawarty w tej karmie tłuszcz z kurczaka jest w 100% oczyszczony tym samym nie posiada w swoim składzie analitycznym żadnych białek zwierzęcych powodujących alergie, a to oznacza, że nasze produkty przeznaczone są dla psów z problemami alergicznymi.

Karmy Naturea posiadają :

- wysoki poziom glukozaminy, chondroityny i MSM na zdrowe i elastyczne stawy,
- prebiotyki dbające o układ trawienny, prawidłowe wypróżnianie i obniżające wydzielanie się gazów,
- antyoksydanty wzmacniające układ odpornościowy i opóźniające procesy starzenia się,
- kwasy tłuszczowe Omega 3 i 6 , które wzmacniające układ sercowo-naczyniowy i utrzymujące skórę, sierść i kości w doskonałej kondycji.
Dzięki tak wyselekcjonowanym składnikom karma przyczynia się do długiego i zdrowego życia każdego psa