Zdjęcie poglądowe
doanme
Uwaga, wysokie temperatury!
Sprawdź lokalną prognozę pogody

Dzień psa w schronisku

Podczas ostatniej soboty, kiedy obchodziliśmy Dzień Psa, odbył się Dzień Otwarty Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie. Było to pierwsze takie wydarzenie, kiedy miejscowość nie tylko mogła zwiedzić zewnętrzne i edukacyjne pomieszczenia schroniska, ale także zobaczyć miejsca zazwyczaj niedostępne dla publiczności, takie jak gabinety weterynaryjne i sale operacyjne. Dodatkowo, zwiedzający mieli okazję przyjrzeć się zwierzętom przebywającym w schronisku, które działa przy ulicy Zwierzęcy Zakątek od początku bieżącego roku.

Liczni mieszkańcy Szczecina zdecydowali się skorzystać z okazji udostępnienia całego schroniska dla odwiedzających. Nie tylko mogli oni zrozumieć pracę personelu i wolontariuszy schroniska, ale także dzięki nim, mogli przyjrzeć się wyposażeniu, indywidualnym pomieszczeniom i zwierzętom. Obecnie w schronisku przebywa 65 psów i 37 kotów, gotowych do adopcji, co jest widoczne w ich entuzjastycznym zachowaniu.

Dzień Otwarty Schroniska to nie tylko okazja do spotkania z czworonożnymi przyjaciółmi, ale także szereg atrakcji. Między innymi, pokaz psich modeli, prezentacja pierwszej pomocy dla zwierząt, a dla najmłodszych animatorzy, zabawy i malowanie twarzy. Na zewnątrz schroniska zaprezentowały się także różne organizacje i stowarzyszenia - w tym Stowarzyszenie Społeczno-Ekonomiczne Zwierzęcy Telefon Zaufania, Fundacja BatMom dla Nietoperzy, Catosfera Szczecin - koci behawiorysta oraz Ośrodek Rehabilitacji Dzikich Zwierząt „Zwierzogród”, reprezentowany przez uroczą sowę, pozującą do zdjęć.

Dostawa w 3h!

Zainstaluj nasza aplikację - zamów z dostawą do domu tego samego dnia.

W aplikacji znajdziesz również przydatne rzeczy, w tym listę aktualnie pracujacych lekarzy weterynarii w Szczecinie.Wszystkie treści zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, reprodukcja lub dystrybucja części lub całości materiałów bez wyraźnej zgody właściciela jest ściśle zabronione i może prowadzić do konsekwencji prawnych.

GODZINY PRACY

9:00 - 19:00

SOBOTA

10:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA

883 901 501

SKLEP

91 885 31 31

Regulamin

Polityka