Akcja ratunkowa
OSP Charzyno
Uwaga, wysokie temperatury!
Sprawdź lokalną prognozę pogody

Dzielni strażacy uratowali kota

KOŁOBRZEG – Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej Charzyno oraz z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Kołobrzeg uratowali małego kota, który znalazł się w niebezpiecznej sytuacji, uwięziony w głębokiej studni pod Kołobrzegiem. W akcji ratowniczej wykorzystano specjalistyczny sprzęt.

Zgłoszenie o uwięzionym zwierzęciu wpłynęło do strażaków w sobotę rano. Jako pierwsi na miejscu zjawili się strażacy z OSP Charzyno. Stwierdzili, że kot jest uwięziony na głębokości około 10-12 metrów. Próbowali wyciągnąć przerażone zwierzę na powierzchnię, jednak bez skutku.

Druhowie z Charzyno podjęli decyzję o wezwaniu grupy wysokościowej z JRG Kołobrzeg. Po przybyciu specjalistów i zabezpieczeniu terenu, strażacy przystąpili do akcji. Ratownik, wyposażony w specjalistyczny sprzęt ochrony dróg oddechowych, został opuszczony do studni.

"Dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu ratowników, udało się bezpiecznie wydobyć kotka na powierzchnię", - podkreślają druhowie z OSP Charzyno.

Na chwilę obecną, mały bohater odzyskał siły i jest pod opieką weterynarzy. Przykład udanej akcji ratunkowej to kolejne potwierdzenie, jak nieoceniona jest praca strażaków, którzy każdego dnia ryzykują własne życie, aby chronić nas i naszych czworonożnych przyjaciół.

Dostawa w 3h!

Zainstaluj nasza aplikację - zamów z dostawą do domu tego samego dnia.

W aplikacji znajdziesz również przydatne rzeczy, w tym listę aktualnie pracujacych lekarzy weterynarii w Szczecinie.Wszystkie treści zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, reprodukcja lub dystrybucja części lub całości materiałów bez wyraźnej zgody właściciela jest ściśle zabronione i może prowadzić do konsekwencji prawnych.

GODZINY PRACY

9:00 - 19:00

SOBOTA

10:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA

883 901 501

SKLEP

91 885 31 31

Regulamin

Polityka