Zdjęcie poglądowe
Fundacja Animals Przystań Świnoujście
Uwaga, wysokie temperatury!
Sprawdź lokalną prognozę pogody

Dramat psa z Kołczewa

Bandzio, pies, który przeżył miesiące w tragicznych warunkach we własnych odchodach, w izolacji, dzięki pomocy sąsiadki teraz otrzymuje szansę na nowe, lepsze życie. Fundacja Animals Przystań Świnoujście podjęła interwencję, teraz Bandzio czeka na kogoś, kto przygarnie go i zapewni mu bezpieczny dom.

Pies nieznany wcześniej z imienia- a teraz nazywający się Bandzio - został znaleziony w dramatycznych wręcz warunkach porzucony i samotny, dokarmiany przez szparę w drzwiach zamkniętej na klucz posesji.
Fundacja Animals Przystań Świnoujście podzieliła się tą poruszającą historią na swoich kanałach społecznościowych, wywołując falę wsparcia i troski.
Beata Kastrau, prezeska fundacji, podkreśliła, że pies był przetrzymywany w niezamieszkanej nieruchomości w wiosce Kołczewo, na Wyspie Wolin przez co najmniej rok.
Współpracując z lokalnymi władzami, wolontariusze odnaleźli właściciela nieruchomości, który pozwolił na wejście do budynku. Bandzio był wystraszony, ale zrelaksował się, kiedy po wielu miesiącach mógł nareszcie opuścić dom. Fundacja opublikowała zdjęcia z wychudzonego Bandzio i zaniedbanej nieruchomości, gdzie był przetrzymywany. Poszukiwany jest również własciciel samego psa- Fundacja jednak zastanawia się jakie kroki prawne podejmie gdy ten zostanie już odnaleziony.
Fundacja Animals Przystań Świnoujście, choć jest organizacją o ograniczonych zasobach, zdecydowała się przygarnąć Bandzio. Teraz apeluje do społeczności o wsparcie - szukają dla Bandzio nowego domu. "To wspaniały, spokojny pies, zważywszy na to, co przeżył. Bardzo boi się podniesionej ręki, na pewno był wcześniej bity" - podkreśla Kastrau.

Zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać powiadomienia o nowościach i promocjach tylko dla subskrybentów!

Dziękujemy! Twój adres email został dopisany do naszej bazy danych.

Dostawa w 3h!

Zainstaluj nasza aplikację - zamów z dostawą do domu tego samego dnia.

W aplikacji znajdziesz również przydatne rzeczy, w tym listę aktualnie pracujacych lekarzy weterynarii w Szczecinie.Wszystkie treści zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, reprodukcja lub dystrybucja części lub całości materiałów bez wyraźnej zgody właściciela jest ściśle zabronione i może prowadzić do konsekwencji prawnych.

GODZINY PRACY

9:00 - 19:00

SOBOTA

10:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA

883 509 309

SKLEP

91 885 31 31

Regulamin

Polityka