Zdjęcie poglądowe
Uwaga, wysokie temperatury!
Sprawdź lokalną prognozę pogody

Wegańskie przysmaki

Dr. Clauder’s i pionier w dziedzinie białek Calysta zaprezentowali swoją innowacyjną współpracę na Interzoo 2024: pierwsze na świecie smakołyki dla psów zawierające białko FeedKind Pet.
Według firm, ten rewolucyjny składnik, produkowany w drodze naturalnej fermentacji, oferuje niemodyfikowane genetycznie (non-GMO), bogate w składniki odżywcze i przyjazne dla środowiska źródło białka, które spełnia najwyższe standardy żywienia zwierząt.

FeedKind Pet

FeedKind Pet jest produkowane przez kontrolowaną fermentację naturalnie występujących mikroorganizmów, aby dostarczyć wysokiej jakości, zdrowe i zrównoważone źródło białka. Może być używane w karmie mokrej lub suchej i jest non-GMO, wegańskie, bez zbóż, glutenu i soi. Firma stwierdziła, że służy jako wszechstronne źródło białka stworzone z myślą o specyficznych potrzebach żywieniowych zarówno psów, jak i kotów.

Nowe smakołyki

Suszony przysmak wprowadzony przez Dr. Clauder’s wykorzystuje białko FeedKind Pet, które oferuje pełny profil aminokwasowy dostosowany do potrzeb psów oraz właściwości postbiotyczne, które wspomagają zdrowie jelit. Co istotne, białko FeedKind Pet jest również wegańskim źródłem białka, zgodnie z rosnącymi preferencjami konsumentów dotyczącymi zrównoważonych i etycznych produktów dla zwierząt, powiedziała firma.

Herman Sloot, wiceprezes ds. rozwoju komercyjnego w Calysta, podkreślił rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości, ekologiczne składniki do karm dla zwierząt. Dzięki zatwierdzeniu białka FeedKind Pet do użytku w karmach dla zwierząt w UE, Dr. Clauder’s wprowadza nowy standard smakołyków dla psów, który priorytetowo traktuje zarówno smak, jak i zdrowie, wspierając jednocześnie zrównoważony rozwój środowiska.

Nowe standardy

Alexander Gerards, wspólnik zarządzający w Dr. Clauder’s, podkreślił znaczenie białka FeedKind Pet w spełnianiu wymagań rynkowych dotyczących nowych, wegetariańskich i odżywczych składników karm dla zwierząt. Przysmak Dr. Clauder Trainee z białkiem FeedKind Pet to prawdziwa innowacja, która odpowiada na preferencje konsumentów dotyczące zrównoważonych i zdrowych produktów dla zwierząt.

Korzyści dla wszystkich

Alan Shaw, współzałożyciel i CEO Calysta, podkreślił korzyści, jakie niesie białko FeedKind Pet, oferując optymalne korzyści dla zwierząt, właścicieli i planety. Komercyjne wprowadzenie na rynek smakołyków dla psów zawierających białko FeedKind Pet jest znaczącym kamieniem milowym dla Calysta i sygnalizuje nową erę innowacji w przemyśle karm dla zwierząt.

Dostawa w 3h!

Zainstaluj nasza aplikację - zamów z dostawą do domu tego samego dnia.

W aplikacji znajdziesz również przydatne rzeczy, w tym listę aktualnie pracujacych lekarzy weterynarii w Szczecinie.Wszystkie treści zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, reprodukcja lub dystrybucja części lub całości materiałów bez wyraźnej zgody właściciela jest ściśle zabronione i może prowadzić do konsekwencji prawnych.

GODZINY PRACY

9:00 - 19:00

SOBOTA

10:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA

883 901 501

SKLEP

91 885 31 31

Regulamin

Polityka