Zdjęcie poglądowe
4363848

Restauracja dla psów

W sercu nocnego życia północnego Rzymu, w tętniącej życiem dzielnicy Ponte Milvio, otworzyła się restauracja, która jest prawdziwym pionierem w dziedzinie żywienia - zarówno dla ludzi, jak i ich czworonożnych przyjaciół. Fiuto (węch), bo tak nazywa się ten lokal, to pierwsza tego rodzaju restauracja w Europie, która stawia na połączenie haute cuisine z ideami zrównoważonego rozwoju, przedefiniowując tym samym koncepcję żywienia dla psów.

Dawne powiedzenie "mangiare da cani" (pieskie żarcie) w Fiuto zyskuje zupełnie nowe znaczenie. Już nie oznacza to spożywania jedzenia niskiej jakości, ale wręcz przeciwnie - jest synonimem zrównoważonych i odżywczych posiłków.

Restauracja oferuje wyjątkowe menu dla psów, które obejmuje cztery rodzaje misek o różnych wielkościach i smakach, w tym opcje z kurczakiem, wołowiną, rybą oraz wegetariańskie. Nie zabrakło również drugich dań, takich jak kawałki kurczaka z puree ziemniaczanym czy jajka na twardo z kremem groszkowym. Co ważne, jedzenie dla psów jest tak samo jadalne dla ludzi, a szczególna uwaga jest zwracana na estetyczną prezentację potraw.

Restauracja nie tylko dba o wysoką jakość serwowanych dań, ale także o komfort swoich gości - zarówno dwu-, jak i czworonożnych. Miski dla psów są serwowane pod stołem, a dla nich przygotowano także specjalne butelki z wodą. Nad bezpieczeństwem i dobrym samopoczuciem zwierząt czuwa doświadczony trener psów, Luca Grammatico, który dba o odpowiednie rozmieszczenie gości w sali, uwzględniając charakter, wielkość i wiek psów.

Pomysłodawcy i współwłaściciele Fiuto, Mario Turano i Marco Turano, z dumą opowiadają o sukcesie swojego przedsięwzięcia. Restauracja, która otworzyła swoje drzwi w listopadzie, cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a od wtorku do soboty rezerwacje są niezbędne, aby móc zasmakować wyjątkowych dań.

Inicjatywa ta może stanowić inspirację dla właścicieli zwierząt, którzy chcieliby przenieść takie doświadczenie do własnych domów.

Restauracja Fiuto nie tylko przyciąga uwagę swoim innowacyjnym podejściem do żywienia, ale również staje się symbolem zmieniającej się świadomości społecznej w zakresie traktowania zwierząt. W dobie rosnącej świadomości ekologicznej i zainteresowania zdrowym stylem życia, Fiuto wpisuje się w nurt poszukiwania alternatywnych, zrównoważonych sposobów żywienia, zarówno dla ludzi, jak i zwierząt.

Oprócz wyjątkowego menu, Fiuto oferuje również wyjątkową atmosferę, w której psy i ich właściciele mogą dzielić wspólne chwile. Elegancki wystrój, przyjazna obsługa i wyjątkowa dbałość o szczegóły sprawiają, że każda wizyta w Fiuto jest niezapomnianym doświadczeniem.

Fiuto nie tylko przewodzi rewolucji w żywieniu psów, ale również otwiera drogę do nowej ery gastronomii, w której równie ważne jest to, co na naszych talerzach, jak i w miseczkach naszych czworonożnych przyjaciół. Jest to krok w stronę bardziej zrównoważonego i świadomego stylu życia, który umożliwia dzielenie się posiłkami z naszymi zwierzętami w sposób, który jest zdrowy, smakowity i szanujący naszą planetę.

Zainteresowani?

W razie planowanego pobytu w Rzymie pamiętajcie by zarezerwować stolik:

Via Flaminia n. 502 - 00191 Roma (RM)
tel: +39063333438
whatsap: +393791608863
https://www.fiutorestaurant.it

Dojazd do restauracji Jak dojechać

Dostawa w 3h!

Zainstaluj nasza aplikację - zamów z dostawą do domu tego samego dnia.

W aplikacji znajdziesz również przydatne rzeczy, w tym listę aktualnie pracujacych lekarzy weterynarii w Szczecinie.Wszystkie treści zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, reprodukcja lub dystrybucja części lub całości materiałów bez wyraźnej zgody właściciela jest ściśle zabronione i może prowadzić do konsekwencji prawnych.

GODZINY PRACY

9:00 - 19:00

SOBOTA

10:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA

883 901 501

SKLEP

91 885 31 31

Regulamin

Polityka