Psy za kierownicą

W Nowej Zelandii, niekonwencjonalna szkoła jazdy udowadnia, że nawet psy, jeśli odpowiednio przeszkolone, mogą nauczyć się zaskakujących umiejętności. Ten projekt, mający na celu promowanie adopcji psów ze schronisk, zaowocował tym, że niektóre kundelki nauczyły się prowadzić samochód na torze, obsługując kierownicę, pedały i skrzynię biegów.

Monty i Porter, dwa z najbardziej utalentowanych psów, zdali swój test na prawo jazdy, transmitowany na żywo w całym kraju, zostawiając widzów na całym świecie bez słów. Pomysł, że pies może nie tylko uruchomić samochód, ale także prowadzić go po torze, początkowo spotkał się z sceptycyzmem.

Jednakże wyniki przerosły wszelkie oczekiwania, przekształcając te psy w prawdziwą globalną sensację.

Filmy przedstawiające psy uczące się manewrowania samochodem, a następnie prowadzące go samodzielnie, zebrały setki tysięcy wyświetleń na YouTube i były udostępniane na platformach medialnych na całym świecie. Ten niezwykły projekt nie tylko ukazał niesamowite zdolności psów ze schronisk, ale także zaoferował nową perspektywę na to, do czego te zwierzęta są naprawdę zdolne, obalając mit, że psy ze schronisk są w jakikolwiek sposób gorsze.

Zmiany wprowadzone w samochodach, w tym specjalnie dostosowane uchwyty na kierownicy i pedały na odpowiedniej wysokości, pozwoliły tym psom wykonywać manewry, które dla wielu ludzi mogą być trudne, przyczyniając się do zmiany wizerunku psów adoptowanych ze schronisk jako wspaniałych dodatków do rodzin na całym świecie.

Te testy były przeprowadzane pod ścisłym nadzorem i w bezpiecznych warunkach, aby pokazać możliwości psów i promować adopcję zwierząt ze schronisk. Nie chodzi o sytuacje jazdy w codziennym ruchu ulicznym czy na drogach publicznych, ale raczej o symboliczne pokazy mające na celu zwrócenie uwagi na potencjał psów uratowanych ze schronisk.

Dostawa w 3h!

Zainstaluj nasza aplikację - zamów z dostawą do domu tego samego dnia.

W aplikacji znajdziesz również przydatne rzeczy, w tym listę aktualnie pracujacych lekarzy weterynarii w Szczecinie.Wszystkie treści zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, reprodukcja lub dystrybucja części lub całości materiałów bez wyraźnej zgody właściciela jest ściśle zabronione i może prowadzić do konsekwencji prawnych.

GODZINY PRACY

9:00 - 19:00

SOBOTA

10:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA

883 901 501

SKLEP

91 885 31 31

Regulamin

Polityka