Zdjęcie poglądowe
miezekieze
Uwaga, wysokie temperatury!
Sprawdź lokalną prognozę pogody

Psiekoty!

Koty są kotami, a psy są psami. Nikt tego nie kwestionuje, szczególnie właściciele, którzy wiedzą, że różnice między tymi dwoma gatunkami są ogromne. Jednak Maine Coon to rasa kotów, która przeciwstawia się konwencjom i zaskakuje swoją inteligencją oraz chęcią do zadowolenia, wykazując zadziwiająco psie tendencje.

W przeciwieństwie do tego, co myślą wszyscy właściciele kotów, te koty dobrze reagują na trening, tak jak psy. Maine Coon to duży, towarzyski kot, dlatego nazywany jest "łagodnym gigantem", zwłaszcza ze względu na jego rozmiary i gęstą sierść, która pomaga zwierzakowi przetrwać w surowym klimacie Maine (w Stanach Zjednoczonych).

Istoty te posiadają inteligencję powyżej średniej, co czyni je stosunkowo łatwymi do tresury. Są znane z lojalności wobec swojej rodziny i ostrożności wobec obcych (jak wszystkie koty), ale są niezależne i nie natarczywe (kolejna cecha podobna do większości kotów).

Jednak jego łagodne usposobienie sprawia, że rasa ta jest zalecana dla wszystkich, którzy mają już psy, inne koty i dzieci w domu. Wiele Maine Coonów jest zafascynowanych wodą, a niektórzy przypuszczają, że ten aspekt osobowości pochodzi od ich przodków, którzy spędzili większość swojego życia na statkach.

Podsumowując, wszystkie koty są unikalne, ale Maine Coon z pewnością wyróżniają się swoją inteligencją.

Dostawa w 3h!

Zainstaluj nasza aplikację - zamów z dostawą do domu tego samego dnia.

W aplikacji znajdziesz również przydatne rzeczy, w tym listę aktualnie pracujacych lekarzy weterynarii w Szczecinie.Wszystkie treści zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, reprodukcja lub dystrybucja części lub całości materiałów bez wyraźnej zgody właściciela jest ściśle zabronione i może prowadzić do konsekwencji prawnych.

GODZINY PRACY

9:00 - 19:00

SOBOTA

10:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA

883 901 501

SKLEP

91 885 31 31

Regulamin

Polityka