Nana na grobie
Hazlynn Nozi
Uwaga, wysokie temperatury!
Sprawdź lokalną prognozę pogody

Przywiązany jak kot

Psy kochają swoich właścicieli i historie takie jak ta o Hachiko czy Fido są tego doskonałym przykładem. Koty również nie są gorsze, chociaż ich sposób bycia jest z pewnością inny niż u psów, a historia Nany, która odwiedza grób swojego właściciela codziennie przez dwa lata, to potwierdza.

Nana, zwana Hachiko Malezji, to ruda kotka, która pozostała wierna swojemu właścicielowi latami po jego śmierci. Właściciel tego szczęśliwego kota był emerytowanym nauczycielem i miał bardzo szczególny związek ze swoim czworonożnym przyjacielem.

"Nana zawsze podążała za nim do meczetu i czekała, aż skończy swoje modlitwy, zanim wrócili razem do domu" - powiedziała w rozmowie z Malay Mail Hazlynn Nozi, córka emerytowanego nauczyciela, który odszedł do lepszego świata kilka lat temu. "Między moim ojcem a tym kotem był szczególny związek."

Mężczyzna zmarł w 2018 roku, a każdego dnia kot spędzał czas w miejscach, do których często chodził jego właściciel, takich jak huśtawka (jego ulubione miejsce) czy jego stary samochód.

Nawykiem, który najbardziej zadziwił dzieci byłego nauczyciela, było codzienne odwiedzanie przez Nanę grobu jej właściciela: każdego dnia kotka mogła być znaleziona w kompleksie, w pobliżu rezydencji rodziny, gdzie został pochowany ojciec Hazlynn. I od pierwszego dnia Nana zawsze była pierwszym gościem na grobie swojego właściciela przez ostatnie dwa lata.

mashable

Dostawa w 3h!

Zainstaluj nasza aplikację - zamów z dostawą do domu tego samego dnia.

W aplikacji znajdziesz również przydatne rzeczy, w tym listę aktualnie pracujacych lekarzy weterynarii w Szczecinie.Wszystkie treści zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, reprodukcja lub dystrybucja części lub całości materiałów bez wyraźnej zgody właściciela jest ściśle zabronione i może prowadzić do konsekwencji prawnych.

GODZINY PRACY

9:00 - 19:00

SOBOTA

10:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA

883 901 501

SKLEP

91 885 31 31

Regulamin

Polityka