Zdjęcie poglądowe
9418974

Centrum Adopcyjne dla Gryzoni

Wszyscy znamy historie sklepów zoologicznych, które trzymają zwierzęta w niegodziwych warunkach. Wiele osób z nas wzięło sprawy w swoje ręce, ratując te niewinne stworzenia i oferując im lepsze życie. Właśnie te doświadczenia zainspirowały nas do zrobienia czegoś więcej.

Jako właściciele sklepu zoologicznego, zobowiązaliśmy się do zapewnienia najlepszej opieki wszystkim naszym zwierzętom. Ale postanowiliśmy pójść o krok dalej. Nie chcemy sprzedawać zwierząt, tylko pomagać tym, które najbardziej tego potrzebują. Stąd narodziła się idea Centrum Adopcyjnego dla Gryzoni.

Nasze Centrum Adopcyjne działa jako miejsce, gdzie gryzonie, które zostały porzucone lub oddane przez właścicieli, mogą otrzymać drugą szansę na szczęśliwe życie. Zapewniamy im odpowiednią opiekę medyczną, kwarantannę i szukamy dla nich kochających domów.

W ten sposób, nasz sklep zoologiczny jest nie tylko miejscem, gdzie możesz nabyć potrzebne akcesoria dla swojego pupila, ale również miejscem, które służy społeczności i daje drugą szansę zwierzętom, które jej najbardziej potrzebują.

Już za kilka dni będziecie mogli odwiedzić nasze centrum adopcyjne. Czy szukasz nowego domowego pupila, czy chcesz pomóc gryzoniom w potrzebie, nie chcesz lub nie możesz opiekować się dalej swoim pupilem? Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Dołącz do nas i pomóż nam tworzyć różnicę w życiu tych małych stworzeń. Czekamy na Ciebie!

Pomóż w stworzeniu centrum adopcyjnego

Pomóż Nam Wspierać Gryzonie - Wesprzyj Nasze Centrum Adopcyjne!

Wesprzyj nasze działania - dorzuć grosik do budowy centrum

Każdy ma prawo do drugiej szansy - a to obejmuje także naszych małych, futrzanych przyjaciół. Dzisiaj potrzebujemy Twojego wsparcia, aby pomóc gryzoniom znajdować kochające domy i unikać porzucenia.

Ale aby to było możliwe, potrzebujemy Twojego wsparcia. Twój datek pomoże nam zapewnić niezbędną opiekę medyczną, utrzymanie i schronienie dla tych zwierząt, aż znajdziemy im nowe domy. Każda suma, niezależnie od jej wielkości, będzie miała realny wpływ na życie tych zwierząt.

Możemy razem sprawić, że świat będzie lepszym miejscem dla naszych małych przyjaciół. Niezależnie od tego, czy możesz pomóc finansowo, czy poprzez adopcję - dziękujemy za wsparcie naszej misji.

Kliknij poniżej, aby przekazać dowolną kwotę. Każda donacja pomaga!

Wesprzyj nasze działania - dorzuć grosik do budowy centrum - Twoja pomoc jest ważna!

Jak działa nasze centrum adopcyjne?

Nasze Centrum Adopcyjne ma na celu zapewnienie nowego, kochającego domu gryzoniom, które go potrzebują. Gryzonie dostępne do adopcji znajdują się bezpośrednio w naszym sklepie i są gotowe do poznania potencjalnych nowych właścicieli w każdej chwili, bez konieczności wcześniejszego umawiania się.

Każdy, kto jest zainteresowany, musi wypełnić ankietę i podpisać umowę adopcyjną. Chcemy upewnić się, że każde zwierzę trafia do odpowiedniego domu, gdzie będzie mu zapewniona troskliwa opieka. Sama adopcja, jest oczywiście bezpłatna.

Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi fundacjami i stowarzyszeniami, które zajmują się ochroną gryzoni. W miarę naszych możliwości i dostępności miejsc, jesteśmy w stanie przyjąć do adopcji gryzonie z innych organizacji.

Chcemy jednak jasno podkreślić, że nasze Centrum Adopcyjne nie ułatwia ludziom pozbycia się zwierząt. Wręcz przeciwnie, naszym celem jest zapewnienie tym zwierzętom drugiej szansy. Wiemy z doświadczenia, że jeśli ktoś chce się pozbyć swojego zwierzęcia, zrobi to na jeden lub inny sposób. Nasza misja polega na zapewnieniu, że te zwierzęta mają szansę na nowe, szczęśliwe życie, które nie zawsze jest możliwe, gdy są porzucane na wolności.

Nasza praca to nie tylko adopcja, ale także edukacja i promocja odpowiedzialnej opieki nad zwierzętami. Dołącz do nas w tej ważnej misji!

Dostawa w 3h!

Zainstaluj nasza aplikację - zamów z dostawą do domu tego samego dnia.

W aplikacji znajdziesz również przydatne rzeczy, w tym listę aktualnie pracujacych lekarzy weterynarii w Szczecinie.Wszystkie treści zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, reprodukcja lub dystrybucja części lub całości materiałów bez wyraźnej zgody właściciela jest ściśle zabronione i może prowadzić do konsekwencji prawnych.

GODZINY PRACY

9:00 - 19:00

SOBOTA

10:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA

883 901 501

SKLEP

91 885 31 31

Regulamin

Polityka